Sfera Musica - Radionica 1 - Flauta
Sfera Musica - Radionica 1 - Flauta
Sfera Musica - Radionica 1 - Flauta
Sfera Musica - Radionica 2 - Klarinet
Sfera Musica - Radionica 2 - Klarinet
Sfera Musica - Radionica 2 - Klarinet
Sfera Musica - Radionica 3 - Truba
Sfera Musica - Radionica 3 - Truba
Sfera Musica - Radionica 3 - Truba
Sfera Musica - Radionica 4 - Horna
Sfera Musica - Radionica 4 - Horna
Sfera Musica - Radionica 4 - Horna
Sfera Musica - Radionica 5 - Udaraljke
Sfera Musica - Radionica 5 - Udaraljke
Sfera Musica - Radionica 5 - Udaraljke
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
Ususret Božiću - 2021
Mali zbor
Sonja Štefanac
Posebna nagrada HDGPP-a - 17. prosinca 2021.
Natjecanje iz povijesti hrvatske glazbe
Pobjednici
Zlatna nota - 1. razred Srednje glazbene škole
Maturanti 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Previous
Next

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Učenici i studenti trombona

13:30 KONCERT

 1.

F. David:

Konzert

Sara Kotur, trombon MŠ „Stanković“, Beograd 

Mirela Mihajlović, klavir

pedagog Verica Ristić

 2.

H. A. Rimmer:

Autumn Evensong 

Jakov Lulić, trombon 3. ogš 
GŠ V. Lisinskog Bjelovar 

Mirela Mihajlović, klavir, 
pedagog Zlatko Strčić

3.

Th. Susato:

Rondo e saltarello

kvartet dubokih limenih puhača GŠ V. Lisinskog Bjelovar 

pedagog Zlatko Strčić

4.

J. K. Vaňhal:

Sonatina 

Vilim Miklošić, trombon 4. ogš OGŠ “F. Pintarić” Koprivnica 

Laura Malovac, klavir,
pedagog Dino Jakšić

5.

P. M. Dubois:

Cortège 

Dorian Kovačić, trombon 5. ogš OGŠ “F. Pintarić” Koprivnica 

Laura Malovac, klavir,
pedagog Dino Jakšić

6.

E. Fine:

Sonata for Euphonium and Piano 

Steven Vrbanec, eufonij 3. sgš GŠ Varaždin 

Danijel Oto, klavir,
pedagog Nikola Novak

7.

A. Jørgensen:

Romance 

Karlo Horvat, trombon 2. sgš GŠ Varaždin 

Danijel Oto, klavir,
pedagog Petar Prepelić

8.

A. Weignein:

Marche du matin

Luka Tadić i Jakov Gitt, tube 3./4. ogš GŠ Požega 

pedagog Ivan Luladžić

9.

E. Paudert:

Berühmte Arie

Karlo Ranogajec, trombon 3. sgš GŠ V. Lisinskog Bjelovar 

Mirela Mihajlović, klavir,
pedagog Zlatko Strčić

10.

A. K. Lebedev:

KonzertantesAllegro 

Franjo Novak, tuba 2. sgšGŠ Varaždin 

Danijel Oto, klavir,
pedagog Nikola Novak

11.

L. Ostransky:

Concerto miniature 

Andrija Šafran, trombon 3. sgš GŠ Varaždin

Danijel Oto, klavir,
pedagog Petar Prepelić

12.

F. David
(I. Luis):

Konzert für 4 Posaunen

T-E-T 4-t e t 

Ivan Gužvinac, Hrvoje Kurtanjek, Zlatko Strčić, Zvonimir Marković, Mirela Mihajlović, klavir

13.

J. Sibelius(obr. H. Fransman):

Andantino

   

14.

R. Wagner (obr. A. Remy):

Zbor hodočasnika
iz opere Tannhäuser

 

ansambl svih sudionika
Trombon-eufo-tubijade

 

 

 

 

 

 

Glazbena škola
Vatroslava Lisinskog
Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1
43000 Bjelovar
tel. +385 (0)43 244 416

IPEW 2022

Petak 11.03.2022.
Subota 12.03.2022.

IPEW 2021

22.10.2021.
23.10.2021.

Facebook:

Statistika
  • 171.283 posjeta
  • Broj stranica: 220
  • Broj objava: 439
  • Posljednja promjena:
    17. svibnja 2022. @ 9:48