GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Zlatko IMG_0220 - 23.05.2021
Zlatko IMG_0270 - 24.05.2021
Zlatko IMG_0259 - 23.05.2021
Zlatko IMG_0229 - 23.05.2021
Zlatko IMG_0192 - 23.05.2021
Zlatko IMG_0352 - 25.05.2021
Zlatko IMG_0244 - 23.05.2021
Zlatko 20210524_200546-2 - 24.05.2021
Zlatko 20210525_201105 - 25.05.2021
Zlatko IMG_0309 - 24.05.2021
Zlatko Zlatko IMG_8695_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8704_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8730_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko IMG_8682_24.05.2019
Zlatko IMG_8442_21.05.2019
Zlatko IMG_8606_22.05.2019
Zlatko IMG_8464_21.05.2019
Zlatko IMG_8533_21.05.2019
Zlatko IMG_8408_20.05.2019
Zlatko IMG_8396_20.05.2019
Zlatko IMG_8389_20.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8745_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8777_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8642_24.05.2019_24.05.2019
previous arrow
next arrow

Natjecanja 2012

REZULTATI

Opatija, 5. – 8. prosinca 2012.

Klarinet

  • KARLA GLAZER
  • EMA HENC
  • ANA GUJIĆ
  • LAURA LJUBIĆ

3. nagrada (93,10 bodova)

Pedagog: Mladen Novoselec, prof.

Varaždin, 17.05.2012.

Zborovi

  • DJEČJI ZBOR VIŠEG UZRASTA Srebrna plaketa (88,60 bodova)

Dirigentica: Lea Šoš, prof.

Daruvar, 18.05.2012.

Harmonika

  • MARTIN HODALIĆ 3. nagrada (78 bodova)

Pedagog: Vesna Šoš, nast.

  • MIRAN HUZJAK 3. nagrada (77,60 bodova)

Pedagog: Vesna Šoš, nast.

Primošten, 23.03.2012.

Zbor, 4. kategorija

  • MJEŠOVITI TROGLASNI ZBOR 2. nagrada 96,56 bodova

Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Rog

  • LALITA TASIĆ 2. nagrada 97,15 bodova

Pedagog: Ivan Oškera, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Violina

  • VANDA DABAC 2. nagrada 97,10 bodova

Pedagog: Vanda Novoselec, prof.
Korepetitor: Jelena Car, prof.

Udaraljke

  • LUKA MIHAJLOVIĆ 2. nagrada 96,33 boda

Pedagog: Tihomir Vondra
Korepetitor: Vedran Milić, prof.

  • DOMINIK ŠABIĆ 1 nagrada 98,43 bodova

Pedagog: Tihomir Vondra
Korepetitor: Vedran Milić, prof.

Omiš 11. – 14. 04. 2012.

Gitara, 2. kategorija

  • ANA TUKŠA 1. nagrada

Pedagog: Darko Žalac, prof.

Gitara, 3. kategorija

  • EUGEN PRANJIĆ 2. nagrada

Pedagog: Darko Žalac, prof.

Garešnica

Prosudbeno povjerenstvo za literarno-novinarsko stvaralaštvo u Srednjoj školi „August Šenoa“ Garešnica, pridržavajući se kriterijskih odrednica, uskladili su mišljenja i jednoglasno odlučili na državnu razinu predložiti rad:

1. Moje ime je Glazba, učenica III. razreda Monika Piragić, voditeljica Alida Sokolović, Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar

Na Županijsku smotru pristigao je jedan školski list: „Trythonus – diabolus in musica“, Glazbene škole Vatroslava Lisinskog Bjelovar.

Prosudbeno povjerenstvo za ocjenu školskog lista i videorada je jednoglasno zaključilo predložiti list na državnu razinu. Visoki standard lista nije slučajan, već je rezultat marljivog i višegodišnjeg rada učenika i voditelja. Istaknuta je njegova inovativnost.

Uredništvo časopisa: Željka Štelcer, Zlatka Subotičanec, Monika Piragić, Marija Frančić, Kristian Došen;
sve ilustracije: Zlatka Subotičanec
voditeljica – mentorica: mr. sc. Alida Sokolović

Zagreb, Križevci, Velika Gorica, Samobor

Udaraljke, 1. kategorija

  • LUKA MIHAJLOVIĆ 1. nagrada, 93 boda

Pedagog: Tihomir Vondra
Korepetitor: Vedran Milić, prof.

Udaraljke, 2. kategorija

  • DOMINIK ŠABIĆ 1 nagrada 96,80 bodova

Pedagog: Tihomir Vondra
Korepetitor: Vedran Milić, prof.

Harmonika, 4. kategorija

  • MIRAN HUZJAK 3 nagrada 78,80 bodova

Pedagog: Vesna Šoš

Violončelo, 4. kategorija

  • EMANUEL PAVON 2 nagrada 89,40 bodova

Pedagog: Đurđa Knitl Sušanj, prof.
Korepetitor: Iris Sudar, prof.

Flauta, 1. kategorija

  • MIRTA BADANJEK 2 nagrada 82,25 bodova

Pedagog: Branko Jakopanec, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

  • MARTA SOČEC 3 nagrada 70,75 bodova

Pedagog: Branko Jakopanec, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Flauta, 2. kategorija

  • DORA LJUBIČIĆ 2 nagrada 82,50 bodova

Pedagog: Branko Jakopanec, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

  • LUNA FOFONJKA 2 nagrada 80,75 bodova

Pedagog: Branko Jakopanec, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

  • MAGDALENA RAJIĆ 3 nagrada 70,25 bodova

Pedagog: Gordana Došen, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Flauta, 4. kategorija

  • LARA TOMAŠKO Priznanje 66,50 bodova

Pedagog: Gordana Došen, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Violina, 4. kategorija

  • VANDA DABAC 1. nagrada 91,80 bodova

Pedagog: Vanda Novoselec, prof.
Korepetitor: Jelena Car, prof.

Klarinet, 2. kategorija

  • EMA HENC 2. nagrada 88,25 bodova Pedagog:

Mladen Novoselec, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

  • KARLA GLAZER 2. nagrada 83,75 bodova

Pedagog: Mladen Novoselec, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Saksofon, 1. kategorija

  • SVEN CRNKOVIĆ 2. nagrada 81,40 bodova

Pedagog: Viktor Ključarić, prof.
Korepetitor: Vedran Milić, prof.

Saksofon, 2. kategorija

  • JAKOV JURKOVIĆ 3. nagrada 72,80 bodova

Pedagog: Viktor Ključarić, prof.
Korepetitor: Vedran Milić, prof.

Saksofon, 3. kategorija

  • EMA MILENKOVIĆ 3. nagrada 79,60 bodova

Pedagog: Viktor Ključarić, prof.
Korepetitor: Vedran Milić, prof.

Zbor, 1. kategorija

  • DJEČJI JEDNOGLASNI ZBOR 2. nagrada 87,33 bodova

Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.

Zbor, 2. kategorija

  • DJEČJI VIŠEGLASNI ZBOR 2. nagrada 85,67 bodova

Dirigent: Lea Šoš, prof.

Zbor, 4. kategorija

  • MJEŠOVITI TROGLASNI ZBOR 1. nagrada 93,33 bodova

Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.

Oboa, 3. kategorija

  • MONIKA MAJSTOROVIĆ 3. nagrada 70,40 bodova

Pedagog: Bernarda Bilušić, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Eufonij, 2. kategorija

  • HRVOJE KURTANJEK 2. nagrada 83 boda

Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Trombon, 1. kategorija

  • RENATO SRDIĆ 3. nagrada 76,50 bodova

Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

  • KARLO RANOGAJEC 3. nagrada 75,25 bodova

Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Trombon, 4. kategorija

  • MARIO PUZOVIĆ 3. nagrada 75,50 bodova

Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Tuba, 4. kategorija

  • MATEJ JAMBREKOVIĆ 2. nagrada 80,50 bodova

Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Truba, 1. kategorija

  • MARTA KOLARIĆ 2. nagrada 87 bodova

Pedagog: Mario Đerđ, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Truba, 2. kategorija

  • PETAR ZGONJANIN 2. nagrada 86,60 bodova

Pedagog: Mario Đerđ, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

  • DANIEL MAJBAUM 3. nagrada 76,20 bodova

Pedagog: Franjo Geček, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Truba, 3. kategorija

  • FRAN ĐERĐ 2. nagrada 86,20 bodova

Pedagog: Franjo Geček, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Truba, 4. kategorija

  • HRVOJE HORVAT 2. nagrada 87,40 bodova

Pedagog: Mario Đerđ, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

  • FILIP ĐERĐ 3. nagrada 75,60 bodova

Pedagog: Franjo Geček, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

Rog, 2. kategorija

  • LALITA TASIĆ 1. nagrada 94,80 bodova

Pedagog: Ivan Oškera, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

  • GABRIJEL SABOLOVIĆ 3. nagrada 78,40 bodova

Pedagog: Ivan Oškera, prof.
Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

ČESTITAMO UČENICIMA I NASTAVNICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA