Zlatna nota - 1. razred Srednje glazbene škole
Maturanti 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Previous
Next

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Natjecanja 2017

REZULTATI

ZAGREB 6.12.2017.

DUA – I. kategorija

duo violina

Lorena Radičević, Luka Baranašić – 99,28 bodova, I. nagrada

                                                                       Vanda Novoselec, prof.

BJELOVAR, 9.11.2017.

DUA – I. kategorija

duo violina

Lorena Radičević, Luka Baranašić – 93,67 bodova, I. nagrada

                                                                       Vanda Novoselec, prof.

duo gitara

Marta Čuković, Borna Bertić – 85 bodova, II. nagrada

                                                                       Siniša Puška, prof.

DUA – II. kategorija

duo saksofona

Jakov Jurković, Sven Crnković – 87 bodova, II. nagrada

                                                                       Viktor Ključarić, prof.

  • 5.-7.5.2017. Osijek

    1. kategorija

    • Marija Žalac 82,25 bodova – II. nagrada
    • Nikolina Basta 93 boda – I. nagrada

    Andreja Petrić, prof.

    korepetitorica: Lovorka Stančić, prof.

  • 8. HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU

    Daruvar, 12.-13. svibnja 2017.

    kategorija B

    • Tihomir Kovačić 83,33 bodova – II. nagrada 

    kategorija C

    • Karlo Pleskalt 86 bodova – II. nagrada 

    Anamarija Nerad, prof.

Pula, 26. – 29. travnja 2017.

kategorija C1

         Tihomir Kovačić 80,67 bodova – II. nagrada                   

Anamarija Nerad, prof.

Varaždin, 23. – 29. travnja 2017.

kategorija B

         Benedikt Vrlac 92,33 boda – II. nagrada                           

Ana Sudarević, mag.mus.

         Issa Dolenski 91 bod – II. nagrada                                    

Slađana Buklijaš, prof.

kategorija C

         Mia Abramović 84,25 bodova – priznanje                        

Slađana Buklijaš, prof.

Zagreb 1. – 8.4.2017.

Orkestri

  • Puhački orkestar II. kat. 98,10 bodova, I. nagrada

                                       Zlatko Strčić, prof.

 Bisernica

  • Petar Majbaum II. kat. 98,02 bodova, I. nagrada

                                        Želimir Matić, mag.muz.

                                        korepetitorica: Maria Mikulić Štimac, prof.

 Pjevanje

  • Nikolina Basta II. kat. 95 bodova, II. nagrada

                                        Andreja Petrić, prof.

                                        korepetitorica: Lovorka Stančić, prof.

 Solfeggio

  • Lorena Radičević I. kat. 99,60 bodova, I. nagrada

                                        Andrea Nimš, prof.

22.3.-9.4.2017. Nova Gorica, Slovenija

  • Karlo Ranogajec E. kat. 91 bod, srebrno priznanje
  • Ivan Gužvinac F kat. 94 boda, srebrno priznanje

                                        Zlatko Strčić, prof.

Split, Kaštela 3. – 8.4.2017.

Trombon

  • Jakov Borota II. kat. 55 bodova, I. nagrada
  • Antonio Sabol II. kat. 50 bodova, II. nagrada
  • Karlo Ranogajec IV. kat. 47 bodova, II. nagrada
  • Ivan Gužvinac V. kat. 59,83 boda, I. nagrada
    laureat limenih puhača, nastupio na završnom koncertu

Tuba

  • Dejan Radmilović III. kat. 53,33 bodova, II. nagrada

Eufonij

  • Josip Ćurić III. kat. 33 boda, priznanje

                                                             Zlatko Strčić, prof.

Violina

  • Lorena Radičević III. kat. 53 boda, II. nagrada
  • Luka Baranašić III. kat. 50,75 bodova, II. nagrada

                                                             Vanda Novoselec, prof.

 

Korepetitorice: Mirela Mihajlović, prof., Maria Mikulić Štimac, prof.

23. – 31. ožujka 2017.

Eufonij

  • Jakov Borota B kat. 90 bodova, II. nagrada
  • Josip Ćurić D kat. 86,33 bodova, III. nagrada

Trombon

  • Antonio Sabol B kat. 95 bodova, I. nagrada
  • Karlo Ranogajec D kat. 88,33 bodova, III. nagrada
  • Ivan Gužvinac E kat. 89 bodova, III. nagrada

Tuba

  • Dejan Radmilović C kat. 85 bodova, III. nagrada

                                                    Zlatko Strčić, prof.

Flauta

  • Dora Jozić C kat. 93 boda, II. nagrada

                                                    Branko Jakopanec, prof.

Klarinet

  • Andrija Novoselec C kat. 91 bod, II. nagrada
  • Roko Lovrić C kat. 89,67 bodova, III. nagrada

                                                    Mladen Novoselec, prof.

Saksofon

  • Sven Crnković D kat. 83,33 bodova, priznanje
  • Ilenia Nimš B kat. 90,50 bodova, II. nagrada

                                                    Viktor Ključarić, prof.

Korepetitori:

Mirela Mihajlović, prof., Maria Mikulić Štimac, prof., Vedran Milić, prof.

26.3. – 1.4.2017.

  • Marta Čuković II. kat. 3. mjesto 3/13
  • Borna Bertić II. kat. srebrno priznanje 9/13

                                                    Siniša Pauška, prof.

25.2. – 10.3.2017.

Jastrebarsko

bisernica

  • Petar Majbaum II. kat. 93,78 bodova, I. nagrada

brač

  • Petar Miljanić II. kat. 88,20 bodova, II. nagrada

Želimir Matić, mag.muz.


Zadar

solfeggio

  • Lorena Radičević I. kat. 98,70 bodova, I. nagrada

Andrea Nimš, prof.


Bjelovar

  • Puhački orkestar II. kat. 92,50 bodova, I. nagrada

Zlatko Strčić, prof.       


Zagreb

pjevanje

  • Nikolina Basta II. kat. 94,10 bodova, I. nagrada

Andreja Petrić, prof.


Novska

glasovir

  • Hana Novoselec IV. kat. 86 bodova, II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

  • Mia Abramović III. kat. 88,80 bodova, II. nagrada
  • Lovro Žagar II. kat. 78,80 bodova, III. nagrada

Slađana Buklijaš, prof.


Velika Gorica

gitara

  • Marta Čuković II. kat. 85 bodova, II. nagrada
  • Borna Bertić II. kat. 83,20 bodova, II. nagrada

Siniša Pauška, prof.


Korepetitorice: Maria Mikulić Štimac, prof., Lovorka Stančić, prof.

14. Međunarodno takmičenje Davorin Jenko 
Beograd, 2.-12.3.2017.

Trombon

Junior B

  • Borota Jakov 97,5 bodova – I. nagrada                          

kategorija B

  • Ranogajec Karlo 95 bodova – I. nagrada

kategorija C

  • Gužvinac Ivan 96 bodova – I. nagrada

Tuba

kategorija A

  • Sabol Antonio 98,25 bodova – I. nagrada
  • Radmilović Dejan 92,25 bodova – II. nagrada

Zlatko Strčić, prof.


Klarinet

kategorija A

  • Novoselec Andrija 94,75 bodova – II. nagrada

kategorija C

  • Glazer Karla 87 bodova – III. nagrada
  • Gujić Ana 86,75 bodova – III. nagrada
  • Henc Ema 86,25 bodova – III. nagrada

Mladen Novoselec, prof.

Korepetitorica: Mirela Mihajlović, prof.

15.-19.2.2017. Križevci

KLAVIR

  • Issa Dolenski
    I. kat. 93 boda, I. nagrada
  • Lovro Žagar
    III. kat. 94 boda, I. nagrada
  • Mia Abramović
    III. kat. 93,33 boda, I. nagrada

Slađana Buklijaš, prof.

  • Patricija Špoljarić
    I. kat. 81 bod, II. nagrada

Vedran Milić, prof.

  • Hana Novoselec
    I. kat. 88,33 boda, II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

SOLFEGGIO

  • Issa Dolenski
    Mini kategorija, 99 bodova, I. nagrada

Andrea Nimš, prof.

BISERNICA

  • Petar Majbaum
    I.kat. 91,67 bodova, I. nagrada

BRAČ

  • Petar Miljanić
    I. kat. 91 bod, I. nagrada

Želimir Matić, mag.mus.

UDARALJKE

  • Luka Mihajlović 5. kat. 87 bodova, II. nagrada
  • Borna Brekalo 4. kat. 98 bodova, I. nagrada

pripremio: Ivan Ježek, mag.muz.

klavirska pratnja: Lovorka Stančić, prof.

15.-19.2. Zagreb

VIOLINA

  • Lorena Radičević
    II.kat. 9. mjesto /20

Vanda Novoselec, prof.

TUBA

  • Dejan Radmilović
    III. kat. 73,33 boda, III. nagrada

EUFONIJ

  • Jakov Borota
    I. kat. 86 bodova, II. nagrada

TROMBON

  • Antonio Sabol
    I. kat. 93 boda, I. nagrada

Zlatko Strčić, prof.

ČESTITAMO UČENICIMA I NASTAVNICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA

Glazbena škola
Vatroslava Lisinskog
Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1
43000 Bjelovar
tel. +385 (0)43 244 416

Facebook:

Statistika
  • 157.798 posjeta
  • Broj stranica: 203
  • Broj objava: 376
  • Posljednja promjena:
    23. listopada 2021. @ 11:05