Previous
Next

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Natjecanja 2017

REZULTATI

ZAGREB 6.12.2017.

DUA – I. kategorija

duo violina

Lorena Radičević, Luka Baranašić – 99,28 bodova, I. nagrada

                                                                       Vanda Novoselec, prof.

BJELOVAR, 9.11.2017.

DUA – I. kategorija

duo violina

Lorena Radičević, Luka Baranašić – 93,67 bodova, I. nagrada

                                                                       Vanda Novoselec, prof.

duo gitara

Marta Čuković, Borna Bertić – 85 bodova, II. nagrada

                                                                       Siniša Puška, prof.

DUA – II. kategorija

duo saksofona

Jakov Jurković, Sven Crnković – 87 bodova, II. nagrada

                                                                       Viktor Ključarić, prof.

  • 5.-7.5.2017. Osijek

    1. kategorija

    • Marija Žalac 82,25 bodova – II. nagrada
    • Nikolina Basta 93 boda – I. nagrada

    Andreja Petrić, prof.

    korepetitorica: Lovorka Stančić, prof.

  • 8. HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU

    Daruvar, 12.-13. svibnja 2017.

    kategorija B

    • Tihomir Kovačić 83,33 bodova – II. nagrada 

    kategorija C

    • Karlo Pleskalt 86 bodova – II. nagrada 

    Anamarija Nerad, prof.

Pula, 26. – 29. travnja 2017.

kategorija C1

         Tihomir Kovačić 80,67 bodova – II. nagrada                   

Anamarija Nerad, prof.

Varaždin, 23. – 29. travnja 2017.

kategorija B

         Benedikt Vrlac 92,33 boda – II. nagrada                           

Ana Sudarević, mag.mus.

         Issa Dolenski 91 bod – II. nagrada                                    

Slađana Buklijaš, prof.

kategorija C

         Mia Abramović 84,25 bodova – priznanje                        

Slađana Buklijaš, prof.

Zagreb 1. – 8.4.2017.

Orkestri

  • Puhački orkestar II. kat. 98,10 bodova, I. nagrada

                                       Zlatko Strčić, prof.

 Bisernica

  • Petar Majbaum II. kat. 98,02 bodova, I. nagrada

                                        Želimir Matić, mag.muz.

                                        korepetitorica: Maria Mikulić Štimac, prof.

 Pjevanje

  • Nikolina Basta II. kat. 95 bodova, II. nagrada

                                        Andreja Petrić, prof.

                                        korepetitorica: Lovorka Stančić, prof.

 Solfeggio

  • Lorena Radičević I. kat. 99,60 bodova, I. nagrada

                                        Andrea Nimš, prof.

22.3.-9.4.2017. Nova Gorica, Slovenija

  • Karlo Ranogajec E. kat. 91 bod, srebrno priznanje
  • Ivan Gužvinac F kat. 94 boda, srebrno priznanje

                                        Zlatko Strčić, prof.

Split, Kaštela 3. – 8.4.2017.

Trombon

  • Jakov Borota II. kat. 55 bodova, I. nagrada
  • Antonio Sabol II. kat. 50 bodova, II. nagrada
  • Karlo Ranogajec IV. kat. 47 bodova, II. nagrada
  • Ivan Gužvinac V. kat. 59,83 boda, I. nagrada
    laureat limenih puhača, nastupio na završnom koncertu

Tuba

  • Dejan Radmilović III. kat. 53,33 bodova, II. nagrada

Eufonij

  • Josip Ćurić III. kat. 33 boda, priznanje

                                                             Zlatko Strčić, prof.

Violina

  • Lorena Radičević III. kat. 53 boda, II. nagrada
  • Luka Baranašić III. kat. 50,75 bodova, II. nagrada

                                                             Vanda Novoselec, prof.

 

Korepetitorice: Mirela Mihajlović, prof., Maria Mikulić Štimac, prof.

23. – 31. ožujka 2017.

Eufonij

  • Jakov Borota B kat. 90 bodova, II. nagrada
  • Josip Ćurić D kat. 86,33 bodova, III. nagrada

Trombon

  • Antonio Sabol B kat. 95 bodova, I. nagrada
  • Karlo Ranogajec D kat. 88,33 bodova, III. nagrada
  • Ivan Gužvinac E kat. 89 bodova, III. nagrada

Tuba

  • Dejan Radmilović C kat. 85 bodova, III. nagrada

                                                    Zlatko Strčić, prof.

Flauta

  • Dora Jozić C kat. 93 boda, II. nagrada

                                                    Branko Jakopanec, prof.

Klarinet

  • Andrija Novoselec C kat. 91 bod, II. nagrada
  • Roko Lovrić C kat. 89,67 bodova, III. nagrada

                                                    Mladen Novoselec, prof.

Saksofon

  • Sven Crnković D kat. 83,33 bodova, priznanje
  • Ilenia Nimš B kat. 90,50 bodova, II. nagrada

                                                    Viktor Ključarić, prof.

Korepetitori:

Mirela Mihajlović, prof., Maria Mikulić Štimac, prof., Vedran Milić, prof.

26.3. – 1.4.2017.

  • Marta Čuković II. kat. 3. mjesto 3/13
  • Borna Bertić II. kat. srebrno priznanje 9/13

                                                    Siniša Pauška, prof.

25.2. – 10.3.2017.

Jastrebarsko

bisernica

  • Petar Majbaum II. kat. 93,78 bodova, I. nagrada

brač

  • Petar Miljanić II. kat. 88,20 bodova, II. nagrada

Želimir Matić, mag.muz.


Zadar

solfeggio

  • Lorena Radičević I. kat. 98,70 bodova, I. nagrada

Andrea Nimš, prof.


Bjelovar

  • Puhački orkestar II. kat. 92,50 bodova, I. nagrada

Zlatko Strčić, prof.       


Zagreb

pjevanje

  • Nikolina Basta II. kat. 94,10 bodova, I. nagrada

Andreja Petrić, prof.


Novska

glasovir

  • Hana Novoselec IV. kat. 86 bodova, II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

  • Mia Abramović III. kat. 88,80 bodova, II. nagrada
  • Lovro Žagar II. kat. 78,80 bodova, III. nagrada

Slađana Buklijaš, prof.


Velika Gorica

gitara

  • Marta Čuković II. kat. 85 bodova, II. nagrada
  • Borna Bertić II. kat. 83,20 bodova, II. nagrada

Siniša Pauška, prof.


Korepetitorice: Maria Mikulić Štimac, prof., Lovorka Stančić, prof.

14. Međunarodno takmičenje Davorin Jenko 
Beograd, 2.-12.3.2017.

Trombon

Junior B

  • Borota Jakov 97,5 bodova – I. nagrada                          

kategorija B

  • Ranogajec Karlo 95 bodova – I. nagrada

kategorija C

  • Gužvinac Ivan 96 bodova – I. nagrada

Tuba

kategorija A

  • Sabol Antonio 98,25 bodova – I. nagrada
  • Radmilović Dejan 92,25 bodova – II. nagrada

Zlatko Strčić, prof.


Klarinet

kategorija A

  • Novoselec Andrija 94,75 bodova – II. nagrada

kategorija C

  • Glazer Karla 87 bodova – III. nagrada
  • Gujić Ana 86,75 bodova – III. nagrada
  • Henc Ema 86,25 bodova – III. nagrada

Mladen Novoselec, prof.

Korepetitorica: Mirela Mihajlović, prof.

15.-19.2.2017. Križevci

KLAVIR

  • Issa Dolenski
    I. kat. 93 boda, I. nagrada
  • Lovro Žagar
    III. kat. 94 boda, I. nagrada
  • Mia Abramović
    III. kat. 93,33 boda, I. nagrada

Slađana Buklijaš, prof.

  • Patricija Špoljarić
    I. kat. 81 bod, II. nagrada

Vedran Milić, prof.

  • Hana Novoselec
    I. kat. 88,33 boda, II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

SOLFEGGIO

  • Issa Dolenski
    Mini kategorija, 99 bodova, I. nagrada

Andrea Nimš, prof.

BISERNICA

  • Petar Majbaum
    I.kat. 91,67 bodova, I. nagrada

BRAČ

  • Petar Miljanić
    I. kat. 91 bod, I. nagrada

Želimir Matić, mag.mus.

UDARALJKE

  • Luka Mihajlović 5. kat. 87 bodova, II. nagrada
  • Borna Brekalo 4. kat. 98 bodova, I. nagrada

pripremio: Ivan Ježek, mag.muz.

klavirska pratnja: Lovorka Stančić, prof.

15.-19.2. Zagreb

VIOLINA

  • Lorena Radičević
    II.kat. 9. mjesto /20

Vanda Novoselec, prof.

TUBA

  • Dejan Radmilović
    III. kat. 73,33 boda, III. nagrada

EUFONIJ

  • Jakov Borota
    I. kat. 86 bodova, II. nagrada

TROMBON

  • Antonio Sabol
    I. kat. 93 boda, I. nagrada

Zlatko Strčić, prof.

ČESTITAMO UČENICIMA I NASTAVNICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA