GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Menu

Natjecanja 2019.

Natjecanja 2019. - rezultati

Zagreb, 4.-7.12.2019.

Kvartet limenih puhača I. kategorija

  • Jakov Borota
  • Luka Bujan
  • Jakov Lulić
  • Luka Čordaš

95,10 bodova – II. nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

 

Duo gitara I. kategorija

  • Borna Bertić
  • Marta Čuković

94,90 bodova – III. nagrada

Siniša Pauška, prof.

Opatija, 6.-9.11.2019.

Duo gitara I. kategorija

  • Borna Bertić
  • Marta Čuković

91,80 bodova – I. nagrada

Siniša Pauška, prof.

 

Duo violina II. kategorija

  • Lorena Radičević
  • Luka Baranašić

89,80 bodova – II. nagrada

Vanda Novoselec, prof. savjetnica

 

Trio limenih puhača II. kategorija

  • Josip Ćurić
  • Antonio Sabol
  • Jakov Borota

85,80 bodova – II. nagrada

 

Kvartet limenih puhača I. kategorija

  • Jakov Borota
  • Luka Bujan
  • Jakov Lulić
  • Luka Čordaš

91,80 bodova – I. nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

Radlje ob Dravi

16. – 19. maj 2019

​​Klavir 1. kategorija

  • Mia Puc – zlatna plaketa

​​Klavir 2. kategorija

  • Luka Knežević – srebrna plaketa
  • Ema Herčeki – brončana plaketa

​​Klavir 3. kategorija

  • Viktoria Mrkoci – srebrna plaketa

​​​​​​​​Vedran Milić, prof.

Osijek, 03. do 05. svibnja 2019.

  • Marija Žalac, 77,00 bodova III. nagrada

Andeja Petrić,prof.
Klavirska pratnja: Svetlana Relić,prof.

POREČ FEST 2.-5.5.2019.

Violina 3. kategorija

  • Lorena Radičević 95,50 bodova – I. nagrada

Vanda Novoselec, prof. savjetnik

Violina, 2. kategorija
  • Lucija Subota 79 bodova – III. nagrada

Mario Vrbanc, prof.

Korepetitor: Vedran Milić, prof.

Čakovec, 25.04.2019.

Violina III. kategorija

  • Lorena Radičević – 3. nagrada

Vanda Novoselec, prof. savjetnik

Violončelo III. kategorija

  • Dora Križovan – priznanje

Matej Škreblin, mag.mus.

Korepetitor: Vedran Milić, prof.

18. travnja 2019.

Rog I. kategorija

  • Dora Vinković 93 boda – srebrna plaketa

Ivan Oškera, mag.mus.

Korepetitor: Ivana Šošić, mag.mus.

VIROVITIČKA KLAVIRIJADA

16. travnja 2019.

I. kategorija

  • Mia Puc 93,33 bodova, I. nagrada
  • Ines Petreković 91,33 bodova, I. nagrada

III. kategorija

  • Viktorija Mrkoci 91 bod, I. nagrada

Vedran Milić, prof.

  • Magdalena Starčević 85,33 bodova, II. nagrada

Vida Novoselec, nast.

IV. kategorija

  • Issa Dolenski 94 boda, I. nagrada

Ivana Šošić, mag.mus.

S1 kategorija

  • Lovro Žagar 93,67 bodova, I. nagrada

S2 kategorija

  • Tea Holi 85,33 bodova, II. nagrada

Svetlana Relić, prof. mentor

8.-17.4.2019.

Trombon

  • Jakov Lulić A kat. 95,67 bodova, I. nagrada
  • Luka Bujan B kat. 97,33 bodova, I. nagrada
  • Jakov Borota C kat. 92,67 bodova, II. nagrada
  • Luka Čordaš C kat. 89,33 bodova, II. nagrada

Eufonij

  • Antonio Sabol C kat. 87,33 bodova, III. nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

Saksofon

  • Ilenia Nimš C kat. 90,50 bodova, II. nagrada
  • Luka Relić E kat. 96,67 bodova, I. nagrada
  • Sven Crnković E kat. 87,67 bodova, III. nagrada

Viktor Ključarić, prof.

Klarinet

  • Dorijan Hrgić C kat. 94 boda, II. nagrada
  • Roko Lovrić D kat. 90,67 bodova, II. nagrada

Mladen Novoselec, prof. mentor

Truba

  • Anamarija Horvat A kat. 93,83 boda, II. nagrada

Ivan Kolarević, mag.mus.

Rog

  • Elizabeth Aria Cone A kat. 97,33 bodova, I. nagrada
  • Dora Vinković A kat. 96 bodova, I. nagrada
  • Loreta Krovina A kat. 95 bodova, I. nagrada
  • Bruno Laktaš F kat. 95,67 bodova, I. nagrada

Ivan Oškera, mag.mus.

Korepetitori: Mirela Mihajlović, prof. mentor, Svetlana Relić, prof. mentor, Vedran Milić, prof., Ivana Šošić, mag.mus.

Pjevanje II. kat.
 
  • Marija Žalac 95,90 – II. nagrada

Andreja Petrić, prof.
korepetitor: Svetlana Relić, prof. mentor

 Glasovir V. kat.

  • Hana Novoselec 96,46 – II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

Solfeggio II. kat.
 
  • Lorena Radičević 97,80 – II. nagrada

Andrea Nimš, prof.

Gitara III. kat.
 
  • Marta Čuković 95,16 II.- nagrada

Siniša Pauška, prof.

Bisernica III. kat.
 
  • Petar Majbaum 99,14 – I. nagrada

Želimir Matić, mag.mus.
korepetitor: Ivana Šošić, mag.mus.

Križevci, 23. – 31.3.2019.

 Udaraljke V. kat.

    • Borna Brekalo 94,33 – I. nagrada

Ivan Ježek, mag.mus.

Bisernica II. kat.

    • Josip Galović 89 – II. nagrada
    • Petar Kovačević 84 – II. nagrada

Željka Štelcer, mag.mus.

Bisernica III. kat.

    • Petar Majbaum 93 – I. nagrada

Želimir Matić, mag.mus.

Klavir I. kat.

    • Luka Knežević 89 – II. nagrada

Vedran Milić, prof.

Klavir II. kat.

    • Issa Dolenski 81 – II. nagrada

Ivana Šošić, mag.mus

Korepetitori: Svetlana Relić, prof. mentor, Ivana Šošić, mag.mus.

Beograd, 1. – 12.3.2019.

Saksofon C kat.

    • Luka Relić 96,5 – I. nagrada
    • Sven Crnković 93,75 – II. nagrada

Viktor Ključarić, prof.


Klarinet B kat.

    • Andrija Novoselec 90,5 – II. nagrada
    • Roko Lovrić 87,25 – III. nagrada

Mladen Novoselec, prof. mentor


Trombon junior B kat.

    • Luka Bujan 99,13 – I. nagrada (laureat)
    • Jakov Lulić 90,25 – II. nagrada

Trombon A kat.

  • Jakov Borota 86 – III. nagrada
    • Luka Čordaš 85 – III. nagrada

Trombon B kat.

    • Antonio Sabol 94,5 – II. nagrada

Trombon C kat.

    • Karlo Ranogajec 89 – III. Nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

korepetitori: Svetlana Relić, prof. mentor, Vedran Milić, prof., Mirela Mihajlović, prof. mentor

Novi Marof, 8.2.2019.

Saksofon – II. kategorija

    • Marko Jurković, 87 bodova – II. nagrada

Viktor Ključarić, prof.

Gitara

    • Leon Mudri, II. kategorija 95,33 bodova – I. nagrada
    • Marta Čuković, III. kategorija 97,67 bodova – I. nagrada

Siniša Pauška, prof.

Rog – I. kategorija

    • Dora Vinković, 97,50 bodova – I. nagrada
    • Elizabeth Aria Cone, 92 boda – I. nagrada
    • Loreta Krovina, 89 bodova – II. nagrada

Ivan Oškera, mag.mus.

Trombon – II. kategorija

    • Luka Bujan, 96,67 bodova – I. nagrada
    • Jakov Lulić, 88 bodova – II. nagrada
    • Luka Čordaš, 85,67 bodova – II. nagrada

Trombon – III. kategorija

    • Antonio Sabol, 94,67 bodova – I. nagrada
    • Jakov Borota, 94,33 boda – I. nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

Korepetitori: Vedran Milić, prof; Ivana Šošić, mag.mus.;  Mirela Mihajlović, prof. mentor

Zadar, Požega, Velika Gorica, Sisak, Novska 22.2. – 10.3.2019.

Solfeggio II. kat.

    • Lorena Radičević 97,60 – I. nagrada

Andrea Nimš, prof.

Bisernica III. kat.

    • Petar Majbaum 94 – I. nagrada

Želimir Matić, mag.mus.

korepetitor: Ivana Šošić, mag. mus.

Pjevanje II. kat.

    • Marija Žalac 92,60 – I. nagrada

Andreja Petrić, prof.

korepetitor: Svetlana Relić, prof. mentor

Glasovir III. kat.

    • Benedikt Vrlac 89 – II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

    • Lovro Žagar 87 – II. nagrada

Svetlana Relić, prof. mentor

Glasovir V. kat.

    • Hana Novoselec 90 – I. nagrada

Iris Sudar, mag. mus.

Gitara III. kat.

    • Marta Čuković 91,50 – I. nagrada

Gitara II. kat.

    • Leon Mudri 88,20 – II. nagrada

Siniša Pauška, prof.

Iza folklorne skupine Glazbene škole Vatroslava Lisinskog još je jedna uspješna LiDraNo-vska sezona; nakon što su sa svojom najnovijom predstavom “Povratak Betmena” odradili nekoliko nastupa u Bjelovaru te na Noći muzeja u Virju, zapaženi su bili i na županijskoj razini Smotre u Daruvaru. Odličnu izvedbu glazbeno-scenske igre ostvarili su učenici Bruno Laktaš (Oktavijan), Nikola Mamić (Vratoslav Lisinski), Meri Bengez (Mara), Karlo Pleskalt (Albert Štriga i Soka), Gabriela Špeh (Hedviga), Emanuel Čukljaš (Malik Tintilinić), Milica Gvojić i Ana Pranjić (ministrice tuđih poslova), Ema Skroban (Janko), Gabriela Šlegl (Ifkica), Ivan Nikola Jurić (konobar), Stela Dužićan (dimni efekti) i Petar Klinac (majstor svjetla), uz voditeljicu Alidu Sokolović.

Petar Klinac

ČESTITAMO!

Adresa

Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1, 43000 Bjelovar tel. +385 (0)43 244 416

Pretraživanje
Vijesti
Kalendar
prosinac 2019
P U S Č P S N
« stu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Arhiva
Facebook

Blog statistika:
  • 100.676 posjeta