Previous
Next

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Natjecanja 2014

REZULTATI

BJELOVAR, 6. i 7.11.2014.

DUO VIOLINA

I. kategorija

  • Lorena Radičević
  • Luka Baranašić

95,67 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Vanda Novoselec

DUA

II. kategorija

  • Lina Musić – violina
  • Luka Rasinec – glasovir

96 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Vanda Novoselec

  • Luka Mihajlović – udaraljke
  • Borna Brekalo – udaraljke

95,67 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Pavao Golubić

KVARTETI

II. kategorija

  • Jakov Jurković – saksofon
  • Bruno Bišćan – saksofon
  • Ozren Mendaš – saksofon
  • Ema Milenković – saksofon

94 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Viktor Ključarić

  • Ema Henc – klarinet
  • Karla Glazer – klarinet
  • Laura Ljubić – klarinet
  • Ana Gujić – klarinet

92,33 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Mladen Novoselec

  • Daniel Majbaum – truba
  • Lalita Tasić – rog
  • Hrvoje Kurtanjek – eufonij
  • Ivan Gužvinac – trombon

90 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Zlatko Strčić

Sastavi 6 – 9 članova

II. kategorija

  • Fran Đerđ – truba
  • Daniel Majbaum – truba
  • Lalita Tasić – rog
  • Gabrijel Sabolović – rog
  • Inga Abramović – rog
  • Karlo Ranogajec – trombon
  • Hrvoje Kurtanjek – tuba
  • Ivan Gužvinac – trombon
  • Renato Srdić – trombon

93,33 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Zlatko Strčić

Opatija, 3. – 6.12.2014.

DUO VIOLINA

I. kategorija

  • Lorena Radičević
  • Luka Baranašić

96,42 bodova 2. nagrada Nastavnik: Vanda Novoselec

DUO

I. kategorija

  • Luka Mihajlović – udaraljke
  • Borna Brekalo – udaraljke

95,82 bodova 2. nagrada Nastavnik: Pavao Golubić

  • Lina Musić – violina
  • Luka Rasinec – glasovir

93,60 bodova 3. nagrada Nastavnik: Vanda Novoselec

KVARTETI

I. kategorija

  • Jakov Jurković – saksofon
  • Bruno Bišćan – saksofon
  • Ozren Mendaš – saksofon
  • Ema Milenković – saksofon

97,42 bodova 2. nagrada Nastavnik: Viktor Ključarić

  • Ema Henc – klarinet
  • Karla Glazer – klarinet
  • Laura Ljubić – klarinet
  • Ana Gujić – klarinet

96,20 bodova 2. nagrada Nastavnik: Mladen Novoselec

  • Daniel Majbaum – truba
  • Lalita Tasić – rog
  • Hrvoje Kurtanjek – eufonij
  • Ivan Gužvinac – trombon

94,64 bodova 3. nagrada Nastavnik: Zlatko Strčić

Sastavi 6 – 9 članova

I. kategorija

  • Fran Đerđ – truba
  • Daniel Majbaum – truba
  • Lalita Tasić – rog
  • Gabrijel Sabolović – rog
  • Inga Abramović – rog
  • Karlo Ranogajec – trombon
  • Hrvoje Kurtanjek – tuba
  • Ivan Gužvinac – trombon
  • Renato Srdić – trombon

97,94 bodova 2. nagrada Nastavnik: Zlatko Strčić

Zagreb 12. – 18.05.2014.

C – kategorija

  • Hana Novoselec

3. nagrada 73 boda

Nastavnik: Iris Sudar, prof.

Paris – 11. do 19.04.2014.

paris

KLAVIR

I. kategorija – Debutant

  • Mia Abramović II. nagrada

Nastavnik: Slađana Buklijaš, prof.

  • Lovro Žagar III. nagrada

Nastavnik: Slađana Buklijaš, prof.

ZBOROVI – PRIMOŠTEN – 28. 03. 2014.

  • Mješoviti troglasni zbor, IV. Kategorija I. nagrada 98,15 bodova

Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.
Klavirska pratnja: Iris Sudar, prof.

FLAUTA – SAMOBOR – 5. 04. 2014.

  • Dora Jozić, I. kategorija II. nagrada 95,62 bodova

Nastavnik: Branko Jakopanec, prof.

KLARINET – SAMOBOR – 6. 04. 2014.

  • Andrija Novoselec, I. kategorija II. nagrada 97,45 bodova

Nastavnik: Mladen Novoselec, prof.

Udaraljke – Zagreb, 6.04.2014.

  • Borna Brekalo, I. kategorija II. nagrada 97,44 bodova
  • Luka Mihajlović, II. kategorija II. nagrada 96,44 bodova
  • Dominik Šabić, IV. kategorija II. nagrada 97,40 bodova

Nastavnik: Pavao Golubić, prof.

OBOA – SAMOBOR – 7. 04. 2014.

  • Klara Mendaš, I. kategorija II. nagrada 97,78 bodova
  • Monika Majstorović, IV. kategorija III. nagrada 94,65 bodova

Nastavnik: Bernarda Bilušić, prof.

TRUBA – SAMOBOR – 8. 04. 2014.

  • Mirta Studen, I. kategorija II. nagrada 95,40 bodova
  • Fran Đerđ, V. kategorija III. nagrada 90,25 bodova

Nastavnik: Franjo Geček, prof.

VIOLONČELO – VELIKA GORICA – 8. 04. 2014.

  • Emanuel Pavon, V. kategorija I. nagrada 99,30 bodova

Nastavnik: Josipa Tikvicki, prof.

ROG – SAMOBOR – 9. 04. 2014.

  • Lalita Tasić, IV. kategorija I. nagrada 98,55 bodova

Nastavnik: Ivan Oškera, nast.

EUFONIJ – SAMOBOR, 9.04.2014.

  • Josip Ćurić, I. kategorija II. nagrada 96,25 bodova
  • Karlo Ranogajec, I. kategorija I. nagrada 98,13 bodova
  • Renato Srdić, II. kategorija II. nagrada 96,25 bodova

Nastavnik: Zlatko Strčić, prof.

VIOLINA – VELIKA GORICA – 9. 04. 2014.

  • Vanda Dabac, V. kategorija I. nagrada 98,25 bodova

Nastavnik: Vanda Novoselec, nast.

Korepetitori: Vedran Milić, prof.; Maria Mikulić Štimac, mr.sc.; Danijel Kadić, prof.; Lovorka Stančić, prof.

Gitara

  • Ana Tukša, II. kategorija I. nagrada 97,60 bodova

Nastavnik: Siniša Pauška, prof.

LITERARNI RADOVI
Besmrtnoj ljubavi
Dominik Šabić, 2. razred
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar
Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc

RADOVI PREDLOŽENI ZA DRŽAVNU SMOTRU
SAMOSTALNI NOVINARSKI RAD
1. Dominik Šabić, 2. razred: Povratak kralja: Jevgenij Kissin ponovno oduševio zagrebačku publiku
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar
Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc

ŠKOLSKI LIST
1. TRYTHONUS – DIABOLUS IN MUSICA 21, školski list Glazbene škole Vatroslava Lisinskog Bjelovar Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc
Urednik: Dominik Šabić, 2. Razred

ČESTITAMO UČENICIMA I NASTAVNICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA