Zlatna nota - 1. razred Srednje glazbene škole
Maturanti 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Previous
Next

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Natjecanja 2014

REZULTATI

BJELOVAR, 6. i 7.11.2014.

DUO VIOLINA

I. kategorija

  • Lorena Radičević
  • Luka Baranašić

95,67 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Vanda Novoselec

DUA

II. kategorija

  • Lina Musić – violina
  • Luka Rasinec – glasovir

96 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Vanda Novoselec

  • Luka Mihajlović – udaraljke
  • Borna Brekalo – udaraljke

95,67 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Pavao Golubić

KVARTETI

II. kategorija

  • Jakov Jurković – saksofon
  • Bruno Bišćan – saksofon
  • Ozren Mendaš – saksofon
  • Ema Milenković – saksofon

94 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Viktor Ključarić

  • Ema Henc – klarinet
  • Karla Glazer – klarinet
  • Laura Ljubić – klarinet
  • Ana Gujić – klarinet

92,33 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Mladen Novoselec

  • Daniel Majbaum – truba
  • Lalita Tasić – rog
  • Hrvoje Kurtanjek – eufonij
  • Ivan Gužvinac – trombon

90 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Zlatko Strčić

Sastavi 6 – 9 članova

II. kategorija

  • Fran Đerđ – truba
  • Daniel Majbaum – truba
  • Lalita Tasić – rog
  • Gabrijel Sabolović – rog
  • Inga Abramović – rog
  • Karlo Ranogajec – trombon
  • Hrvoje Kurtanjek – tuba
  • Ivan Gužvinac – trombon
  • Renato Srdić – trombon

93,33 bodova 1. nagrada

Nastavnik: Zlatko Strčić

Opatija, 3. – 6.12.2014.

DUO VIOLINA

I. kategorija

  • Lorena Radičević
  • Luka Baranašić

96,42 bodova 2. nagrada Nastavnik: Vanda Novoselec

DUO

I. kategorija

  • Luka Mihajlović – udaraljke
  • Borna Brekalo – udaraljke

95,82 bodova 2. nagrada Nastavnik: Pavao Golubić

  • Lina Musić – violina
  • Luka Rasinec – glasovir

93,60 bodova 3. nagrada Nastavnik: Vanda Novoselec

KVARTETI

I. kategorija

  • Jakov Jurković – saksofon
  • Bruno Bišćan – saksofon
  • Ozren Mendaš – saksofon
  • Ema Milenković – saksofon

97,42 bodova 2. nagrada Nastavnik: Viktor Ključarić

  • Ema Henc – klarinet
  • Karla Glazer – klarinet
  • Laura Ljubić – klarinet
  • Ana Gujić – klarinet

96,20 bodova 2. nagrada Nastavnik: Mladen Novoselec

  • Daniel Majbaum – truba
  • Lalita Tasić – rog
  • Hrvoje Kurtanjek – eufonij
  • Ivan Gužvinac – trombon

94,64 bodova 3. nagrada Nastavnik: Zlatko Strčić

Sastavi 6 – 9 članova

I. kategorija

  • Fran Đerđ – truba
  • Daniel Majbaum – truba
  • Lalita Tasić – rog
  • Gabrijel Sabolović – rog
  • Inga Abramović – rog
  • Karlo Ranogajec – trombon
  • Hrvoje Kurtanjek – tuba
  • Ivan Gužvinac – trombon
  • Renato Srdić – trombon

97,94 bodova 2. nagrada Nastavnik: Zlatko Strčić

Zagreb 12. – 18.05.2014.

C – kategorija

  • Hana Novoselec

3. nagrada 73 boda

Nastavnik: Iris Sudar, prof.

Paris – 11. do 19.04.2014.

paris

KLAVIR

I. kategorija – Debutant

  • Mia Abramović II. nagrada

Nastavnik: Slađana Buklijaš, prof.

  • Lovro Žagar III. nagrada

Nastavnik: Slađana Buklijaš, prof.

ZBOROVI – PRIMOŠTEN – 28. 03. 2014.

  • Mješoviti troglasni zbor, IV. Kategorija I. nagrada 98,15 bodova

Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.
Klavirska pratnja: Iris Sudar, prof.

FLAUTA – SAMOBOR – 5. 04. 2014.

  • Dora Jozić, I. kategorija II. nagrada 95,62 bodova

Nastavnik: Branko Jakopanec, prof.

KLARINET – SAMOBOR – 6. 04. 2014.

  • Andrija Novoselec, I. kategorija II. nagrada 97,45 bodova

Nastavnik: Mladen Novoselec, prof.

Udaraljke – Zagreb, 6.04.2014.

  • Borna Brekalo, I. kategorija II. nagrada 97,44 bodova
  • Luka Mihajlović, II. kategorija II. nagrada 96,44 bodova
  • Dominik Šabić, IV. kategorija II. nagrada 97,40 bodova

Nastavnik: Pavao Golubić, prof.

OBOA – SAMOBOR – 7. 04. 2014.

  • Klara Mendaš, I. kategorija II. nagrada 97,78 bodova
  • Monika Majstorović, IV. kategorija III. nagrada 94,65 bodova

Nastavnik: Bernarda Bilušić, prof.

TRUBA – SAMOBOR – 8. 04. 2014.

  • Mirta Studen, I. kategorija II. nagrada 95,40 bodova
  • Fran Đerđ, V. kategorija III. nagrada 90,25 bodova

Nastavnik: Franjo Geček, prof.

VIOLONČELO – VELIKA GORICA – 8. 04. 2014.

  • Emanuel Pavon, V. kategorija I. nagrada 99,30 bodova

Nastavnik: Josipa Tikvicki, prof.

ROG – SAMOBOR – 9. 04. 2014.

  • Lalita Tasić, IV. kategorija I. nagrada 98,55 bodova

Nastavnik: Ivan Oškera, nast.

EUFONIJ – SAMOBOR, 9.04.2014.

  • Josip Ćurić, I. kategorija II. nagrada 96,25 bodova
  • Karlo Ranogajec, I. kategorija I. nagrada 98,13 bodova
  • Renato Srdić, II. kategorija II. nagrada 96,25 bodova

Nastavnik: Zlatko Strčić, prof.

VIOLINA – VELIKA GORICA – 9. 04. 2014.

  • Vanda Dabac, V. kategorija I. nagrada 98,25 bodova

Nastavnik: Vanda Novoselec, nast.

Korepetitori: Vedran Milić, prof.; Maria Mikulić Štimac, mr.sc.; Danijel Kadić, prof.; Lovorka Stančić, prof.

Gitara

  • Ana Tukša, II. kategorija I. nagrada 97,60 bodova

Nastavnik: Siniša Pauška, prof.

LITERARNI RADOVI
Besmrtnoj ljubavi
Dominik Šabić, 2. razred
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar
Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc

RADOVI PREDLOŽENI ZA DRŽAVNU SMOTRU
SAMOSTALNI NOVINARSKI RAD
1. Dominik Šabić, 2. razred: Povratak kralja: Jevgenij Kissin ponovno oduševio zagrebačku publiku
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar
Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc

ŠKOLSKI LIST
1. TRYTHONUS – DIABOLUS IN MUSICA 21, školski list Glazbene škole Vatroslava Lisinskog Bjelovar Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc
Urednik: Dominik Šabić, 2. Razred

ČESTITAMO UČENICIMA I NASTAVNICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA

Glazbena škola
Vatroslava Lisinskog
Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1
43000 Bjelovar
tel. +385 (0)43 244 416

Facebook:

Statistika
  • 157.825 posjeta
  • Broj stranica: 203
  • Broj objava: 376
  • Posljednja promjena:
    23. listopada 2021. @ 11:05