GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Menu

Natjecanja 2018

Natjecanja 2018. - rezultati

Zagreb, 05. – 08.12. 2018.

Dua II. kategorija

    • Lorena Radičević – violina
    • Luka Baranašić – violina

94,80 bodova, III. nagrada

Vanda Novoselec, prof. savjetnik

7. – 9.11.2018. – Opatija

Kvarteti II. kategorija

    • Antonio Sabol – eufonij
    • Jakov Borota – eufonij
    • Luka Bujan – trombon
    • Dejan Radmilović – tuba

84,60 bodova, II. nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

Dua II. kategorija

    • Lorena Radičević – violina
    • Luka Baranašić – violina

90,20 bodova, I. nagrada

 

    • Maja Fejer – violina
    • Hana Novoselec – glasovir

87,20 bodova, II. nagrada

Vanda Novoselec, prof. savjetnik 

Daruvar, 11.-12.05.2018.

Petar Pan kategorija

    • Roberta Gregurić 96,33 – I. nagrada

Vesna Šoš, nast.

    • Petar Zrinski 96 – I. nagrada
    • Patrik Žeđa 95,66 – I. nagrada

Marija Plentaj, prof.

A kategorija

    • Patrik Franjak 89 – II. nagrada

Marija Plentaj, prof.

Beograd , 13.05.2018.

Trombon

Pretkategorija

    • Jakov Lulić – II. nagrada
    • Luka Bujan – I. nagrada

1. kategorija 

    • Luka Čordaš – III. nagrada
    • Jakov Borota – I. nagrada

2. kategorija

    • Antonio Sabol – II. nagrada

3. kategorija

    • Karlo Ranogajec – I. nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

korepetitorica: Mirela Mihajlović, prof., mentorica

Gorizia, 5.-13.05.2018.

Gitara 2. kategorija

    • Marta Čuković 93 – I. nagrada

Siniša Pauška, prof.

3.- 6. svibnja 2018., Marija Bistrica

Harmonika

1. kategorija

    • Petar Zrinski 92,83 – 1. nagrada  

Marija Plentaj, prof.

 

    • Roberta Gregurić 92,83 – 1. nagrada 

Vesna Šoš, nast.

2. kategorija

    • Patrik Žeđa 87,50 – 2. nagrada

Marija Plentaj, prof.

Osijek, 4. – 6. 05. 2018.

1. kategorija

    • Marija Žalac 84 – II. nagrada

Andreja Petrić, prof.

Korepetitorica: Lovorka Stančić, prof.

PULA, 25. – 28. 04. 2018.

Kategorija Baby

    • Petar Zrinski 92,67 – I. nagrada

Marija Plentaj, prof.

Varaždin, 23. – 28. travnja 2018.

    • Issa Dolenski, B kategorija – priznanje

Ivana Šošić mag.mus.

 

    • Benedikt Vrlac, C kategorija- 1. nagrada, prvi u poretku

Iris Sudar, mag.mus.

 

    • Mia Abramović, D kategorija, priznanje

Ivana Šošić mag.mus.

 

    • Hana Novoselec, E kategorija- 2. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

13. – 15.4.2018.

Violina

I. kategorija

    • Glorija Janžek 91,67 bodova – I. nagrada

III. kategorija

    • Luka Baranašić 90,33 bodova – I. nagrada, 3. mjesto, brončana medalja

Vanda Novoselec, prof. savjetnica
Korepetitor: Vedran Milić, prof.

5.-15.4.2018. Legnago, Italija

Klavir E-kategorija

    • Hana Novoselec,92 boda – II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

3. – 8. travnja 2018.

Gitara

2. kategorija

    • Leon Mudri, 7/14 – srebrno priznanje

2. kategorija

    • Marta Čuković, 7/20 – zlatno priznanje

Siniša Pauška, prof.

Požega, 26. i 27. ožujka 2018.

Bisernica 2. kategorija

    • Petar Majbaum 97 – I. nagrada

Jedan od trojice s najvećim brojem bodova nastupio na završnici Grand Prix

Želimir Matić, mag.mus.


  • Petar Kovačević 87,3 – II. nagrada

Željka Štelcer, mag.mus.


Korepetitorica: Lovorka Stančić, prof.

    • Luka Knežević, 1. osn. – 94, 67, 1. nagrada
    • Ema Herčeki, 1. osn – 90, 1. nagrada
    • Viktoria Mrkoci, 2. osn. – 90, 1. nagrada
    • Issa Dolenski, 3. osn. – 88, 67, 2. nagrada
    • Benedikt Vrlac, 4. osn. – 97 bodova, 1. nagrada
    • Emanuel Čukljaš, 3. srednje, T.O. – 90 bodova, 1. nagrada
    • Mia Abramović, 6. osn. – 89, 33, 2. nagrada

Zagreb, 17.-24. ožujka 2018.

Violina III. kat.

    • Luka Baranašić 98,08 – I. nagrada

Vanda Novoselec, prof.


Klarinet

II. kat.

    • Dorian Hrgić 97,50 – II. nagrada

V. kat.

    • Ema Henc 96,56 – II. nagrada

Mladen Novoselec, prof.


Oboa III. kat.

    • Leonarda Krpan 96,98 – II. nagrada

Nevenka Presečan Arvay, prof.


Udaraljke V. kat.

    • Borna Brekalo 98,09 – I. nagrada
    • Luka Mihajlović 97,42 – II. nagrada

Ivan Ježek, mag.mus.


Saksofon IV. kat.

    • Sven Crnković 96,80 – II. nagrada

Viktor Ključarić, prof.


Eufonij I. kat.

    • Antonio Sabol 98,63 – I. nagrada

Trombon

I. kat.

    • Luka Bujan 96,13 – II. nagrada
    • Jakov Lulić 96 – II. nagrada

II. kat.

    • Jakov Borota 97,63 – II. nagrada

Zlatko Strčić, prof.


Korepetitori:

Mirela Mihajlović, prof., Lovorka Stančić, prof., Vedran Milić, prof.

16.2. – 3.3.2018. Zagreb, Velika Gorica, Samobor, Jastrebarsko

Udaraljke V. kat.

    • Luka Mihajlović 96,60 – I. nagrada
    • Borna Brekalo 93 – I. nagrada

Ivan Ježek, mag.mus.


Violončelo II. kat.

    • Dora Križovan 79,40 – III. nagrada

Matej Škreblin, mag.mus.


Flauta IV. Kat.

    • Marta Sočec 85,70 – II. nagrada

Branko Jakopanec, prof.


Klarinet

II. kategorija

    • Dorian Hrgić 90,50 – I. nagrada

III. kategorija

    • Andrija Novoselec 86,90 – II. nagrada
    • Roko Lovrić 86,50 – II. nagrada

V. kategorija

    • Ema Henc 91,50 – I. nagrada
    • Ana Gujić 86,50 – II. nagrada
    • Karla Glazer 84,80 – II. nagrada

Mladen Novoselec, prof.


Saksofon IV. kat.

    • Sven Crnković 90 – I. nagrada

Viktor Ključarić, prof.


Oboa

III. kategorija

    • Leonarda Krpan 91,20 – I. nagrada

V. kategorija

    • Lela Remenarić 86,20 – II. nagrada

Nevenka Presečan Arvay, prof.


Violina III. kat.

    • Luka Baranašić 94,50 – I. nagrada

Vanda Novoselec, prof.


Truba II. kat.

    • Niko Fučijaš 88,20 – II. nagrada

Mario Đerđ, prof.


Trombon

I. kategorija

    • Jakov Lulić 92,50 – I. nagrada
    • Luka Bujan 91,25 – I. nagrada

II. kategorija

    • Jakov Borota 92,50 – I. nagrada

IV. kategorija

    • Karlo Ranogajec 80,50 – II. nagrada

Tuba II. kategorija

    • Dejan Radmilović 86,50 – II. nagrada

Eufonij I. kat.

    • Antonio Sabol 93,50 – I. nagrada

Zlatko Strčić, prof.


Korepetitori: Lovorka Stančić, prof., Vedran Milić, prof., Mirela Mihajlović, prof.

Novi Marof, 16.-17.2.2018.

IV. Disciplina – violina, gitara, tambure

I. kategorija

    • Petar Kovačević, bisernica 91,33 – I. nagrada

Željka Štelcer, mag.mus.

II. Disciplina – truba, trombon, tuba

I. kategorija

    • Luka Bujan, trombon 94,67 – I. nagrada
    • Luka Čordaš, trombon 88 – II. nagrada
    • Jakov Lulić, trombon 86 – II. nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

II. kategorija

    • Antonio Sabol, eufonij 90,33 – I. nagrada
    • Jakov Borota, trombon 80,67 – II. nagrada

Zlatko Strčić, prof. mentor

Korepetitorice: Lovorka Stančić, prof., Ivana Šošić mag.mus.

Križevci, 3.-11.2.2018.

Udaraljke V. kategorija – 2. etapa

    • Borna Brekalo 94,40 – I. nagrada
    • Luka Mihajlović 93,63 – I. nagrada
    • Teo Udović 93,40 – I. nagrada

Ivan Ježek, mag.mus.


Violina, III. kategorija

    • Luka Baranašić 93,50 – I. nagrada

Vanda Novoselec, prof. savjetnik


Solfeggio I. kategorija

    • Antonio Sabol 89,17 bodova, II. nagrada

Lea Šoš, mag.mus.


Klavir I. kategorija

    • Luka Knežević 75 bodova, III. nagrada

Vedran Milić, prof.


Klavir II. kategorija

    • Benedikt Vrlac 95,33 bodova, I. nagrada

Ana Sremec, mag.mus.

    • Issa Dolenski 79,67 bodova, III. nagrada

Ivana Šošić, mag.mus.


Klavir III. kategorija

    • Mia Abramović 77,67 bodova, III. nagrada

Ivana Šošić mag.mus.


Klavir V. kategorija – 2. etapa

    • Hana Novoselec III. nagrada (bez bodovanja)

Iris Sudar, mag.mus.

Uspješan nastup Folkloraša na gradskoj razini smotre LiDraNo 18: “Oktavijanov san” najbolja izvedba!

Ovogodišnji gradski susret LiDraNo održao se 25. siječnja 2018. u Bjelovarskom kazalištu. U kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva (pojedinačni i skupni nastupi) najstupili su učenici bjelovarskih srednjih škola. Samo nekolicina njih prošla je na drugu razinu Smotre – županijski LiDraNo, među njima i učenici naše škole, članovi Folklorne skupine koji su izveli glazbeni igrokaz “Oktavijanov san”: Nikola Mamić, Meri Bengez, Bruno Laktaš, Patrik Petrović, Karlo Pleskalt, Emanuel Čukljaš, Milica Gvojić, Gabriela Špeh, Gabriela Šlegl i Ana Pranjić, uz voditeljicu mr. sc. Alidu Sokolović.

“Oktavijanov san” završni je dio tetralogije “Zaspo Janko” (2015.) – “Nikle štikle” (2016.) – “O dudama i drugim nečistim silama” (2017.) – “Oktavijanov san” (2018.). Radnja je smještena u Glazbenu školu “Vratoslav Lisinski” u Bjelovaru gdje se priprema nova školska predstava za LiDraNo 18. Glavni likovi su Vratoslav Lisinski (Nikola Mamić), domar Oktavijan (Bruno Laktaš) i spremačica Mara (Meri Bengez). Od zanimljivosti izdvojimo i pojavljivanje likova iz ranijih igrokaza; tu su i Janko (Patrik Petrović), Soka (Karlo Pleskalt) te Malik Tintilinić (Emanuel Čukljaš).

Čestitke mladim glumcima i njihovoj voditeljici!

Marija Plentaj

    • Andrija Novoselec 1. kategorija 2. nagrada 
    • Karla Glazer 2. kategorija 3. nagrada

ČESTITAMO!

Adresa

Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1, 43000 Bjelovar tel. +385 (0)43 244 416

Pretraživanje
Vijesti
Kalendar
rujan 2019
P U S Č P S N
« kol    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Arhiva
Facebook

Blog statistika:
  • 96.041 posjeta