Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Hornisti u Novom Travniku, 9. lipnja 2022.
Sfera Musica - Radionica - Gitara
Sfera Musica - Radionica - Gitara
Sfera Musica - Radionica - Flauta
Sfera Musica - Radionica - Flauta
Sfera Musica - Radionica - Flauta
Sfera Musica - Radionica - Klarinet
Sfera Musica - Radionica - Klarinet
Sfera Musica - Radionica - Klarinet
Sfera Musica - Radionica - Truba
Sfera Musica - Radionica - Truba
Sfera Musica - Radionica - Truba
Sfera Musica - Radionica - Horna
Sfera Musica - Radionica - Horna
Sfera Musica - Radionica 4 - Horna
Sfera Musica - Radionica - Udaraljke
Sfera Musica - Radionica - Udaraljke
Sfera Musica - Radionica - Udaraljke
Sfera Musica - Radionica - Saksofon
Sfera Musica - Radionica - Saksofon
Sfera Musica - Radionica - Trombon
Sfera Musica - Radionica - Trombon
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
Ususret Božiću - 2021
Mali zbor
Sonja Štefanac
Posebna nagrada HDGPP-a - 17. prosinca 2021.
Natjecanje iz povijesti hrvatske glazbe
Pobjednici
Zlatna nota - 1. razred Srednje glazbene škole
Maturanti 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Nagrađeni učenici
Previous
Next

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Natjecanja 2010

REZULTATI

Opatija, 1. – 4. prosinca 2010.

Gudački duo, 2. kategorija

  • VANDA DABAC, VIOLINA
  • EMANUEL PAVON, VIOLONČELO

2. nagrada
Pedagog: Vanda Novoselec, prof.

Duo gitara, 2. kategorija

  • EUGEN PRANJIĆ
  • LUKA KAPITANIĆ

3. nagrada
Pedagog: Darko Žalac, prof.

Limeni puhački kvintet, 2. kategorija

  • HRVOJE HORVAT, TRUBA
  • ANTONIJE NEBOJAN, TRUBA
  • ANAMARIJA ROŽIĆ, ROG
  • MARIO PUZOVIĆ, TROMBON
  • MATEJ JAMBREKOVIĆ, TUBA

3. nagrada
Pedagog: Zlatko Strčić, prof.

Varaždin, 22. – 27. ožujka 2010.

Udaraljke: 1. kategorija
DOMINIK ŠABIĆ 1. nagrada 99,38 bodova

Pedagog: Tihomir Vondra
Uz klavir: Danijel Kadić, prof.

Truba: 2. kategorija

  • FRAN ĐERĐ 1. nagrada 99,33 bodova

Pedagog: Franjo Geček, prof.
Uz klavir: Mirela Mihajlović, prof.

Rog: 1. kategorija

  • LALITA TASIĆ 2. nagrada 96,56 bodova

Pedagog: Srđan Peić, prof.
Uz klavir: Mirela Mihajlović, prof.

Rog: 4. kategorija

  • IVAN OŠKERA 2. nagrada 97,88 bodova

Pedagog: Srđan Peić, prof.
Uz klavir: Mirela Mihajlović, prof.

Rog: 4. kategorija

  • ANAMARIJA ROŽIĆ 1. nagrada 98,45 bodova

Pedagog: Srđan Peić, prof.
Uz klavir: Mirela Mihajlović, prof.

Violončelo: 3. kategorija

  • EMANUEL PAVON 2. nagrada 97,02 bodova

Pedagog: Branimir Pustički, prof.
Uz klavir: Jelena Car, prof.

Klarinet: 3. kategorija

  • IVA ŠKURDIJA 2. nagrada 96,08 bodova

Pedagog: Mladen Novoselec, prof.
Uz klavir: Jelena Car, prof.

Saksofon: 1. kategorija

  • OZREN MENDAŠ 2. nagrada, 95,12 bodova

Pedagog: Viktor Ključarić, prof.
Uz klavir: Vedran Milić, prof.

ČESTITAMO UČENICIMA I NASTAVNICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA

Glazbena škola
Vatroslava Lisinskog
Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1
43000 Bjelovar
tel. +385 (0)43 244 416

IPEW 2022

Petak 11.03.2022.
Subota 12.03.2022.
Arhiva objava
Statistika
  • 201.810 posjeta
  • Broj stranica: 218
  • Broj objava: 500
  • Posljednja promjena:
    24. studenoga 2022. @ 13:40