GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Zlatko IMG_0220 - 23.05.2021
Zlatko IMG_0270 - 24.05.2021
Zlatko IMG_0259 - 23.05.2021
Zlatko IMG_0229 - 23.05.2021
Zlatko IMG_0192 - 23.05.2021
Zlatko IMG_0352 - 25.05.2021
Zlatko IMG_0244 - 23.05.2021
Zlatko 20210524_200546-2 - 24.05.2021
Zlatko 20210525_201105 - 25.05.2021
Zlatko IMG_0309 - 24.05.2021
Zlatko Zlatko IMG_8695_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8704_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8730_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko IMG_8682_24.05.2019
Zlatko IMG_8442_21.05.2019
Zlatko IMG_8606_22.05.2019
Zlatko IMG_8464_21.05.2019
Zlatko IMG_8533_21.05.2019
Zlatko IMG_8408_20.05.2019
Zlatko IMG_8396_20.05.2019
Zlatko IMG_8389_20.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8745_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8777_26.05.2019_26.05.2019
Zlatko Zlatko IMG_8642_24.05.2019_24.05.2019
previous arrow
next arrow

Natjecanja 2021.

REZULTATI

28.5. – 31. 5. 2021

Kategorija 2
  • Lana Patačko, zlato
 
Kategorija 4
  • Gita Lovrić, zlato
 
Kategorija 7
  • Benedikt Vrlac, zlato
 
Mentor: Svetlana Relić, prof. mentorica

Smederevo, svibanj 2021.

 
  • Ivana Blažinić, klavir, III. kat., 75 bodova, III. nagrada
 
mentor: Ivana Šošić, mag. mus. 

Zagreb, 30. svibnja – 4. lipnja 2021.

  • Marta Čuković, gitara, IV kat., 84.40 bodova – Srebrna plaketa
  • Leon Mudri, gitara, III. kat. 92.60 bodova- 2. mjesto
 
mentor: Siniša Pauška, prof. mentor

Ostrava (Češka), svibanj 2021.

Children I
  • Erin Tomšić, bronca (18,80 bodova) od maksimalnih 25
  • Ante Lukač, bronca (18,40 bodova)
  • Petar Zrinski bronca (17,92 boda)
  • Nikol Kovač bronca (17,30 bodova)
  • Adrian Đurđević bronca (17,12 bodova)
 
Children II
  • Patrik Žeđa, bronca (17,48 bodova)

 

Marija Plentaj, prof. mentorica

Celje, Slovenia
15. – 18. travnja 2021.

ROG / HORN -I. KATEGORIJA

  • Gone Elizabeth Aria 99,67 bodova, zlatna plaketa 

 

ROG / HORN – lI. KATEGORIJA

  • Vinković Dora 95,00 bodova, zlatna plaketa

 

Ivan Oškera, mag.mus.

Korepetitorica: Ivana Šošić, mag.mus.

Gitara      

  • Marta Čuković IV. kat. 97 boda – II. nagrada


Siniša Pauška
, prof. mentor

Križevci, 17.3.2021.

Bisernica

  • Petar Majbaum 4. kat. 93,67 bodova – I. nagrada 


Želimir Matić, mag.mus.

Ivana Šošić, mag.mus. – korepetitor

7. Međunarodno natjecanje tamburaša

16.3.2021. Subotica – online

Bisernica

  • Petar Majbaum 4. kat. 97,67 bodova – I. nagrada, Zlatna medalja

 

Želimir Matić, mag.mus.

27. – 28.2.2021.

Duo violina – 8. kategorija

  • Lorena Radičević
  • Luka Baranašić

    77,75 bodova – III. nagrada


Vanda Novoselec, prof. savjetnica

Križevci, 14.3.2021.

Solfeggio – mini kategorija

  • Rea Prišlin 98 bodova – I. nagrada
  • Maksim Radanec 96 bodova – I. nagrada

 

Andrea Nimš, prof.

1. – 5.3.2021.

Trombon

  • Karlo Cvitković B kat. 82,33 bodova – II. nagrada
  • Jakov Borota D kat. 82 boda – II. nagrada

Zlatko Strčić, prof. savjetnik

Velika Gorica, 5.3.2021.

Gitara      

  • Leon Mudri III. kat. 89 bodova – II. nagrada
  • Borna Bertić IV. kat. 82,80 bodova – II. nagrada
  • Marta Čuković IV. kat. 92 boda – I. nagrada

 

Siniša Pauška, prof. mentor

ČESTITAMO!