Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Simfonija u mom gradu, 15. lipnja 2022.
Hornisti u Novom Travniku, 9. lipnja 2022.
Sfera Musica - Radionica - Gitara
Sfera Musica - Radionica - Gitara
Sfera Musica - Radionica - Flauta
Sfera Musica - Radionica - Flauta
Sfera Musica - Radionica - Flauta
Sfera Musica - Radionica - Klarinet
Sfera Musica - Radionica - Klarinet
Sfera Musica - Radionica - Klarinet
Sfera Musica - Radionica - Truba
Sfera Musica - Radionica - Truba
Sfera Musica - Radionica - Truba
Sfera Musica - Radionica - Horna
Sfera Musica - Radionica - Horna
Sfera Musica - Radionica 4 - Horna
Sfera Musica - Radionica - Udaraljke
Sfera Musica - Radionica - Udaraljke
Sfera Musica - Radionica - Udaraljke
Sfera Musica - Radionica - Saksofon
Sfera Musica - Radionica - Saksofon
Sfera Musica - Radionica - Trombon
Sfera Musica - Radionica - Trombon
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
IPEW 2022
Ususret Božiću - 2021
Mali zbor
Sonja Štefanac
Posebna nagrada HDGPP-a - 17. prosinca 2021.
Natjecanje iz povijesti hrvatske glazbe
Pobjednici
Zlatna nota - 1. razred Srednje glazbene škole
Maturanti 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Glazbeni tjedan 2021.
Nagrađeni učenici
Previous
Next

GLAZBENA ŠKOLA VATROSLAVA LISINSKOG BJELOVAR

Natjecanja 2022

Piran (SLO)

  • Lana Patačko, 2.kategorija, II.nagrada (80,00)
  • Ida Hlebec, 2.kategorija, II.nagrada (82,00)
  • Luka Stanjević, 3.kategorija, I.nagrada (91,25)
 

Nastavnica: Svetlana Relić, prof. mentorica

  • Bella Genov, Baby kategorija, I.nagrada 95 bodova
  • Lana Patačko, B kategorija, I.nagrada 95 bodova
  • Ida Hlebec, B kategorija, I.nagrada 93 boda
 

Svetlana Relić, prof. mentorica

9. međužupanijsko natjecanje klavirista

25. SVIBNJA 2022.

III. kategorija

  • Marta Novaković, I. nagrada, 93,00 boda

Nastavnica: Ivana Šošić, mag. mus.

 

S1. kategorija

  • Luka Stanjević, 98,00 bodova

Nastavnica: Svetlana Relić, prof. mentorica

 

POSEBNA NAGRADA za najbolju izvedbu etide

  • LUKA STANJEVIĆ

Nastavnica: Svetlana Relić, prof. mentorica

Latvija, 12. 17. svibnja 2022.

  • Tara Zdunajić, harmonika – 2. nagrada, 21,74 boda

Nastavnica: Marija Plentaj, prof. mentorica

  • Viktorija Plečić, harmonika – 2. nagrada, 22,54 boda

Nastavnik: Zoran Maršić, mag. mus.

 

 

  • Tara Zdunajić, baby kategorija, 2. nagrada, 84,67 bodova
nastavnica: Marija Plentaj, prof. mentorica

9. svibnja 2022.

  • CVITKOVIĆ KARLO, trombon, kategorija F, 93 boda
  • JAKOV LULIĆ, trombon kategorija F, 92 boda
  • KUDUMIJA BARTOL, eufonij, kategorija F, 89 bodova
  • SABOL ANTONIO, trombon, kategorija H, 93 boda
  • JAKOV BOROTA, trombon, kategorija H, 92 boda
  • BUJAN LUKA, trombon, kategorija H, 94 boda
 
nastavnik: Zlatko Strčić, prof. savjetnik
korepetitorica: Svetlana Relić, prof. mentorica

VIOLINA

VI. kategorija

  • Luka Baranašić, 96,10 bodova, II. nagrada

nastavnica: Vanda Novoselec, prof. savjetnica
korepetitor: Vedran Milić, prof.

 

KLARINET

I. kategorija

  • Gabriel Rousek,  98,44 bodova, I. nagrada

nastavnik: Mladen Novoselec, prof. mentor
korepetitorica: Nadia Varga Modrić, prof.

 

ROG

I. kategorija

  • Elizabeth Aria Cone,  99,76 bodova, I. nagrada

 

II. kategorija

  • Maksim Radanec,  99,14 bodova, I. nagrada
  • Dorian Ćuić, 98,58 bodova, I. nagrada
  • Rea Prišlin, 98,49 bodova, I. nagrada

nastavnik: Ivan Oškera, prof. mentor
korepetitorica: Ivana Šošić, mag. mus.

 

 

TROMBON

II. kategorija

  • Jakov Lulić,  98,56 bodova, I. nagrada

III. kategorija

  • Luka Bujan, 98,48 bodova, I. nagrada

IV. kategorija

  • Antonio Sabol, 97,88 bodova, II. nagrada
  • Jakov Borota, 97,62 bodova, II. nagrada

 

EUFONIJ

I. kategorija

  • Bartol Kudumija,  97,36 bodova, II. nagrada

nastavnik: Zlatko Strčić, prof. savjetnik
korepetitorica: Nadia Varga Modrić, prof.

Glasbena
šola
Celje

 

Disciplina ROG

1. kategorija

  • Elizabeth Aria Cone, 100,00 bodova, Zlatna plaketa


2. kategorija

  • Dorian Ćuić, 98,67 bodova, Zlatna plaketa
  • Rea Prišlin, 97,33 bodova, Zlatna plaketa
  • Maksim Radanec, 95,67 bodova, Zlatna plaketa


3. kategorija

  • Dora Vinković, 99,00 bodova, Zlatna plaketa

HORNA

Kategorija A

Elizabeth Aria Cone  – 94 boda, II. nagrada

nastavnik: Ivan Oškera, prof. mentor

korepetitorica: Ivana Šošić, mag. mus. 

 7

 

Križevci 19. – 26. ožujka 2022. g. 

Violina

II.kategorija

  • Vito Gujić, 86,25 bodova, II. nagrada

nastavnik: Robert Boldižar, prof.
korepetitor: Vedran Milić, prof.

V. kategorija, 2. etapa

  • Lorena Radičević, 97,00 bodova, II. nagrada
  • Luka Baranašić, 96,33 bodova, II. nagrada

nastavnica: Vanda Novoselec, prof. savjetnica
korepetitor: Vedran Milić, prof. 

International Guitar Competition “Ida Presti”

III. S. kategorija 

  • Leon Mudri, 2. mjesto, I. nagrada
  • Marta Čuković, 3. mjesto, I. nagrada
  • Borna Bertić, 10. mjesto, III. nagrada

Nastavnik: Siniša Pauška, prof. mentor

Samobor
 
UDARALJKE
1. kategorija
  • Matej Kokan, 91,20 bodova, I. nagrada
  • Martin Roviščanec, 75,40 bodova, III. nagrada
nastavnik: Rupert Čunko, mag. mus 
korepetitor: Svetlana Relić, prof. mentorica


Bjelovar

 
ZBOROVI
4. kategorija
  • Troglasni mješoviti zbor, 85,67 bodova, II. nagrada
nastavnica: Ivana Matkov, mag. mus. 

korepetitorica: Ivana Šošić, mag. mus.

Velika Gorica
 
VIOLINA
6. kategorija
  • Luka Baranašić, 91,90 bodova, I. nagrada
  • Lorena Radičević, 89,80 bodova, II. nagrada
nastavnica: Vanda Novoselec, prof. savjetnica
korepetitor: Vedran Milić, prof.
 
VIOLONČELO
1. kategorija
  • Mislav Studen, 86,40 bodova, II. nagrada
nastavnik: Neven Šverko, mag. mus.
korepetitor: Vedran Milić, prof.
 

Jastrebarsko

TROMBON

1. kategorija

  • Karlo Cvitković, 89,20 bodova, II. nagrada
  • Nikola Živanović, 75,60 bodova, III. nagrada

2. kategorija

  • Jakov Lulić, 94,40 bodova, I. nagrada

3. kategorija

  • Luka Bujan, 94,40 bodova, I. nagrada

4. kategorija

  • Jakov Borota, 94,40 bodova, I. nagrada
  • Antonio Sabol, 92,00 bodova, I. nagrada

EUFONIJ

1. kategorija

  • Bartol Kudumija, 91,40 bodova, I. nagrada

nastavnik: Zlatko Strčić, prof. savjetnik
korepetitorica: Nadia Varga Modrić, prof.

ROG

1. kategorija

  • Elizabeth Aria Cone, 99,00 bodova, I. nagrada

2. kategorija

  • Maksim Radanec, 94,60 bodova, I. nagrada
  • Dorian Ćuić, 93,80 bodova, I. nagrada
  • Rea Prišlin, 92,60 bodova, I. nagrada

3. kategorija

  • Dora Vinković, 83,80 bodova, II. nagrada

nastavnik: Ivan Oškera, prof. mentor
korepetitorica: Ivana Šošić, mag. mus.

SAKSOFON
2. kategorija
  • Nina Vargović Pavlić, 85,20 bodova, II. nagrada
4. kategorija
  • Ilenia Nimš, 89,00 bodova, II. nagrada
nastavnik: Viktor Ključarić, prof.
korepetitor. Vedran Milić, prof.
 
KLARINET
1. kategorija
  • Gabriel Rousek, 92,90 bodova, I. nagrada
  • Bartol Zimet, 89,90 bodova, II. nagrada

5. kategorija

  • Roko Lovrić, 87,80 bodova, II. nagrada
nastavnik: Mladen Novoselec, prof. mentor
korepetitorica: Nadia Varga Modrić, prof.
 

OBOA

2. kategorija

  • Nina Presečan Arvay, 89,60 bodova, II. nagrada
  • Marija Rajković, 88,00 bodova, II. nagrada

nastavnica: Ivana Divić, prof.

korepetitorica: Ivana Šošić, mag. mus.

ČESTITAMO!

Glazbena škola
Vatroslava Lisinskog
Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1
43000 Bjelovar
tel. +385 (0)43 244 416

IPEW 2022

Petak 11.03.2022.
Subota 12.03.2022.
Arhiva objava
Statistika
  • 201.817 posjeta
  • Broj stranica: 218
  • Broj objava: 500
  • Posljednja promjena:
    24. studenoga 2022. @ 13:40