Početna stranica

Rezultati 55. hrvatskog natjecanja učenika i studenata glazbe i plesa (regionalno)

55. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa

REGIONALNO, 25.2. – 10.3.2017.

Jastrebarsko

bisernica

  • Petar Majbaum II. kat. 93,78 bodova, I. nagrada

brač

  • Petar Miljanić II. kat. 88,20 bodova, II. nagrada

Želimir Matić, mag.muz.


Zadar

solfeggio

  • Lorena Radičević I. kat. 98,70 bodova, I. nagrada

Andrea Nimš, prof.


Bjelovar

  • Puhački orkestar II. kat. 92,50 bodova, I. nagrada

Zlatko Strčić, prof.       


Zagreb

pjevanje

  • Nikolina Basta II. kat. 94,10 bodova, I. nagrada

Andreja Petrić, prof.


Novska

glasovir

  • Hana Novoselec IV. kat. 86 bodova, II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

  • Mia Abramović III. kat. 88,80 bodova, II. nagrada
  • Lovro Žagar II. kat. 78,80 bodova, III. nagrada

Slađana Buklijaš, prof.


Velika Gorica

gitara

  • Marta Čuković II. kat. 85 bodova, II. nagrada
  • Borna Bertić II. kat. 83,20 bodova, II. nagrada

Siniša Pauška, prof.


Korepetitorice: Maria Mikulić Štimac, prof., Lovorka Stančić, prof.

Vidi više »

Rezultati 14. međunarodnog takmičenja Davorin Jenko

14. Međunarodno takmičenje Davorin Jenko
Beograd, 2.-12.3.2017.

 

Trombon

Junior B

  • Borota Jakov 97,5 bodova – I. nagrada                          

kategorija B

  • Ranogajec Karlo 95 bodova – I. nagrada

kategorija C

  • Gužvinac Ivan 96 bodova – I. nagrada

Tuba

kategorija A

  • Sabol Antonio 98,25 bodova – I. nagrada
  • Radmilović Dejan 92,25 bodova – II. nagrada

Zlatko Strčić, prof.


Klarinet

kategorija A

  • Novoselec Andrija 94,75 bodova – II. nagrada

kategorija C

  • Glazer Karla 87 bodova – III. nagrada
  • Gujić Ana 86,75 bodova – III. nagrada
  • Henc Ema 86,25 bodova – III. nagrada

Mladen Novoselec, prof.

Korepetitorica: Mirela Mihajlović, prof.

Vidi više »

Rezultati natjecanja SONUS op.3, Križevci

SONUS op.3, 15.-19.2.2017. Križevci

KLAVIR

  • Issa Dolenski
    I. kat. 93 boda, I. nagrada
  • Lovro Žagar
    III. kat. 94 boda, I. nagrada
  • Mia Abramović
    III. kat. 93,33 boda, I. nagrada

Slađana Buklijaš, prof.

  • Patricija Špoljarić
    II. kat. 81 bod, II. nagrada

Vedran Milić, prof.

  • Hana Novoselec
    IV. kat. 88,33 boda, II. nagrada

Iris Sudar, mag.mus.

SOLFEGGIO

  • Issa Dolenski
    Mini kategorija, 99 bodova, I. nagrada

Andrea Nimš, prof.

BISERNICA

  • Petar Majbaum
    II. kat. 91,67 bodova, I. nagrada

BRAČ

  • Petar Miljanić
    II. kat. 91 bod, I. nagrada

Želimir Matić, mag.mus.


SONUS op.3, 25.-26.2.2017. Križevci

UDARALJKE

  • Luka Mihajlović 5. kat. 87 bodova, II. nagrada
  • Borna Brekalo 4. kat. 98 bodova, I. nagrada

pripremio: Ivan Ježek, mag.muz.

klavirska pratnja: Lovorka Stančić, prof.

Vidi više »