DOGOVOR ZA POČETAK NASTAVE 2022./2023. (stari i novi učenici)

Termini dogovora za raspored individualne nastave za stare i nove učenike bit će u ponedjeljak, 5. rujna 2022., prema sljedećim rasporedima:

 

 Gitara
Nastavnik: Mario Babić
17 sati, Nazorova 2a, prizemlje, dvorana 

Učenici 1. razreda osnovne

Brletić Cvijeta

Budja Mateo

Jurić Lovro

Terek Ema

Vodogažec Nika

 

Saksofon
Nastavnik: Viktor Ključarić
17 sati, Nazorova 2a, II. kat

Učenici 1. razreda osnovne

Čačić Nikola

Dobrinić Vito

Grula Borna

Neralić Ramona

Ropac Bela Ivan

Trumbetaš Martin

 

Trombon
Nastavnik: Zlatko Strčić
17 sati, Nazorova 2a, II. kat

Učenici 1. razreda osnovne

Cebović Roko

Đođo Emanuel

  

Truba
Nastavnici: Mario Đerđ, Ivan Kolarević
18 sati, Nazorova 2a, II. kat

Učenici 1. razreda osnovne

Nastavnik 

Belošević Jan

Mario Đerđ

Đurđević Asia

Mario Đerđ

Horvat Lukas

Mario Đerđ

Živanović Vanja

Mario Đerđ

Haramina August

Ivan Kolarević

  

Rog
Nastavnik: Ivan Oškera
18 sati, Nazorova 2a, II. kat

Učenici 1. razreda osnovne

Mišir Lena

Ravenščak Lovro

 

 

 

 

 

Flauta

Nastavnice: Sonja Štefanac, Sanda Kopić 

17 sati, Nazorova 2a, I. kat

 

Učenici 1. razreda osnovne

Nastavnik 

Fijok Ema

Sonja Štefanac

Kozina Marin

Sonja Štefanac

Pavlinić Josipa

Sonja Štefanac

Štulina Filip

Sonja Štefanac

Ivanović Tara

Sanda Kopić

Solovianova Marija

Sanda Kopić

Vranješević Anja

Sanda Kopić

 

 

 

 

 

 

Violončelo

Nastavnik: Neven Šverko 

17 sati, Nazorova 2a, I. kat 

 

Učenici 1. razreda osnovne

Baruškin Matej

Pavić Lana

Pavlinić Lucija

Šipušić Rajna

Štambuk Izabela

 

 

 

 

 

 

 

Viola

 

Nastavnik: Luka Iverac

 

18 sati, Nazorova 2a, II. kat

 

 

 

Učenici 1. razreda osnovne

Grine Loris

Janda Roko

Mančić Lukrecija

Mustapić Ivan

 

 

 

 

 

 

Violina

 

Nastavnici: Vanda Novoselec, Robert Boldižar

 

18 sati, Nazorova 2a, I. kat

 

 

Učenici 1. razreda osnovne

Nastavnik 

Cikač Paola

Robert Boldižar

Laklija Melany

Robert Boldižar

Pranjić Anamarija

Robert Boldižar

Bratković Lucija 

Vanda Novoselec

Fran Eva

Vanda Novoselec

Gashi Anabela

Vanda Novoselec

Melkić Ela

Vanda Novoselec

 
 

 

 

Tambure

 

Nastavnik: Želimir Matić

 

17 sati, Nazorova 2a, I. kat, desno

 

 

Učenica 1. razreda osnovne

Trajkovski Gita

 

 

 

 

 

 

Udaraljke

 

 

Nastavnik: Rupert Čunko

 

 

18 sati, Nazorova 2a, prizemlje

 

 

Učenici 1. razreda osnovne

Jurić Frane

Ključarić Bruno

Prebježić Jakov

Zemčak Erik

 

 

 

 

 

 

Klarinet

 

 

Nastavnici: Mladen Novoselec, Mario Komazin 

18 sati

 

Učenici 1. razreda osnovne

Nastavnik 

Lokacija

Kiralj Lovro

Mladen Novoselec

Nazorova 2a, I. kat

Faletar Marko

Mario Komazin

V. Lisinskog 1, soba 10

Ivanković Viktor

Mario Komazin

V. Lisinskog 1, soba 10

Jerotić Patrik

Mario Komazin 

V. Lisinskog 1, soba 10

Lekić Lukša

Mario Komazin

V. Lisinskog 1, soba 10

 

 

 

 

 

 

 

Klavir

 

 

Nastavnici: Svetlana Relić, Iris Sudar, Ivana Šošić i Vedran Milić

 

18 sati 

Učenici 1. razreda osnovne

Nastavnik 

Lokacija

Čačić Juraj

Iris Sudar

Nazorova 2a, I. kat

Čale Franka

Iris Sudar

Nazorova 2a, I. kat

Lukinović Lana

Iris Sudar

Nazorova 2a, I. kat

Mišura Tena

Iris Sudar

Nazorova 2a, I. kat

Pavlović Lana

Vedran Milić

Nazorova 2a, I. kat

Predavec Meri

Vedran Milić

Nazorova 2a, I. kat

Čer Rebecca

Ivana Šošić

V. Lisinskog 1, soba 4

Jevrić Nala

Ivana Šošić

V. Lisinskog 1, soba 4

 

 

 

 

 

 

 

Harmonika

 

 

Nastavnici: Marija Plentaj u 17 sati, Zoran Maršić u 19 sati

 

 

Učenici 1. razreda osnovne

Nastavnik 

Lokacija

Korša Pavlović Ivan

Marija Plentaj

V. Lisinskog 1, soba 7

Lukić Frano

Marija Plentaj

V. Lisinskog 1, soba 7

Matić Ema

Marija Plentaj

V. Lisinskog 1, soba 7

Piria Leoni

Marija Plentaj

V. Lisinskog 1, soba 7

Rajič Vinko

Marija Plentaj

V. Lisinskog 1, soba 7

Cvitković Bruno

Zoran Maršić

V. Lisinskog 1, soba 8

Gashi Adam

Zoran Maršić

V. Lisinskog 1, soba 8

Jakovljević Igor

Zoran Maršić

V. Lisinskog 1, soba 8

Pemper Andrija

Zoran Maršić

V. Lisinskog 1, soba 8

Vučinović Nikša

Zoran Maršić

V. Lisinskog 1, soba 8

 

 

 

 

 

 

Solo pjevanje

 

 

Nastavnica: Andreja Petrić

 

 

17 sati, V. Lisinskog 1, soba 6

 

Učenici 1. pripremnog razreda

Komljenović Marija

Pranjić Kristijan

Pušeljić Mijo

Tomašević Tara

 

 

 

 

 

 

Teorijski odjel, nove učenice

 

 

Nastavnica: Ivana Matkov

 

 

17 sati, V. Lisinskog 1, soba 11

 

 

Učenice 1. pripremnog razreda 

Gabriela Rakoš

Petra Sudetić

Učenice 1. razreda srednje

Jana Bošnjak

Budinjaš Magdalena

 

 

 

 

Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1
43000 Bjelovar
tel. +385 (0)43 244 416

Facebook:

Statistika
  • 193.152 posjeta
  • Broj stranica: 221
  • Broj objava: 480
  • Posljednja promjena:
    16. rujna 2022. @ 13:49