Raspored teorijskih predmeta 7.-11. rujna 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Nastava započinje 07. rujna 2020. godine i održavat će se u prostorijama škole u ulici V. Lisinskog 1, te V. Nazora 2, uz poštivanje mjera i uputa propisanih od strane HZJZ-a i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Želimo svima sreće i zdravlja!

 

Umjesto uobičajenog dogovora za nastavu, doći prema rasporedu

 

Soba br. 1

Darko Žalac

I. srednje

III. srednje

  Ponedjeljak, 7.9. Utorak, 8.9. Srijeda, 9.9. Četvrtak, 10.9. Petak, 11.9.
8:10 – 8:50 Solfeggio I.     Solfeggio III.  
8:50 – 9:30 Solfeggio     Solfeggio  
9:40 – 10:20 Harmonija     Polifonija  
10:20 – 11:00 Harmonija     Polifonija  
11:00 – 11:40       Harmonija  
11:40 – 12:20       Harmonija (T)  
           
14:10 – 14:50   Solfeggio I.     Solfeggio III.
14:50 – 15:30   Solfeggio     Solfeggio
15:40 – 16:20   Harmonija     Polifonija
16:20 – 17:00   Harmonija     Polifonija
17:00 – 18:40         Harmonija
           

 

Alida Jakopanec

II. srednje

IV. srednje

  Ponedjeljak, 7.9. Utorak, 8.9. Srijeda, 9.9. Četvrtak, 10.9. Petak, 11.9.
        8:10 – 8:50 Solfeggio IV.
9:00 – 9:40   Solfeggio II.   8:50 – 9:30 Solfeggio
9:40 – 10:20   Solfeggio   9:40 – 10:20 Harmonija
10:30 – 11:10   Harmonija   10:20 – 11:00 Polifonija
11:10 – 11:50   Harmonija      
11:50 – 12:30   Harmonija (T)      
           
14:10 – 14:50 Solfeggio II.   Harmonija (T) II. Solfeggio IV.  
14:50 – 15:30 Solfeggio   Blokflauta (T) Solfeggio  
15:40 – 16:20 Harmonija   Harmonija (T) III. Harmonija  
16:20 – 17:00 Harmonija   Polifonija (T) Polifonija  
17:00 – 18:40          
           

 

Lea Šoš – Nazorova 2, drugi kat (bivši dom učenika)

I. pripremni razred

Ponedjeljak, 7.9. od 14 – 16 sati ili Utorak, 8.9. od 8:30 – 10:30 sati

 

II. pripremni razred

Četvrtak, 10.9. od 14 – 16 sati ili Petak, 11.9. od 8:30 – 10:30 sati

 

 

Soba br. 10 – mala dvorana

  • Sanja Grčić – I., III. i V. oš
  • Andrea Nimš – II., IV. i VI. oš
  Ponedjeljak, 7.9. Utorak, 8.9. Srijeda Četvrtak, 10.9. Petak, 11.9.
8:00 – 8:40 I.a – učenici II.a – učenici   III.a – učenici IV.a
8:40 – 9:20        II. i III.OŠ       II. i III.OŠ             II. i III.OŠ  
           
9:35 – 10:15 I.b – učenici II.b – učenici   III.b – učenici  
10:15 – 10:55        I. i IV.OŠ        I. i IV.OŠ          I. i IV.OŠ  
           
11:10 – 11:50 V.a VI.a      
11:50 – 12:30          
           
           
13:00 – 13:40 II.c – učenici I.c – učenici   II.e III.c – učenici
13:40 – 14:20        II. i III.OŠ       II. i III.OŠ           II. i III.OŠ
           
14:35 – 15:15 II.d – učenici I.d – učenici   VI.b – učenici III.d – učenici
15:15 – 15:55        I. i IV.OŠ         I. i IV.OŠ          II. i III.OŠ        I. i IV.OŠ
           
16:10 – 16:50 IV.b – učenici V.b – učenici   VI.c – učenici III.e
16:50 – 17:30        II. i III.OŠ        II. i III.OŠ          I. i IV.OŠ  
           
17:45 – 18:25 IV.c – učenici V.c – učenici   početnički  
18:25 – 19:05         I. i IV.OŠ       I. i IV.OŠ      

 

Nastava je organizirana u blok satu, učenici mogu izabrati termin, ovisno o nastavi u općeobrazovnoj školi.

Učenici prvog razreda osnovne glazbene škole, nakon solfeggia (ponedjeljak ili utorak) odlaze nastavniku instrumenta na dogovor (o pripadajućem nastavniku saznat će od nastavnika solfeggia).

Učenici od 2. osnovne do 4. razreda srednje škole za nastavu instrumenta kontaktirati sa svojim nastavnicima.

Adresa

Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar

Vatroslava Lisinskog 1, 43000 Bjelovar tel. +385 (0)43 244 416

Pretraživanje
Vijesti
Kalendar
rujan 2020
P U S Č P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Arhiva
Facebook

Blog statistika:
  • 124.360 posjeta