web analytics

Natjecanja 2018

Rezultati

  • 13.-15.4.2018.

    Violina

    I. kategorija

    • Glorija Janžek 91,67 bodova – I. nagrada

    III. kategorija

    • Luka Baranašić 90,33 bodova – I. nagrada, 3. mjesto, brončana medalja

    Vanda Novoselec, prof. savjetnica
    Korepetitor: Vedran Milić, prof.

  • 5.-15.4.2018. Legnago, Italija

    Klavir E-kategorija

    • Hana Novoselec,92 boda – II. nagrada

    Iris Sudar, mag.mus.

  • 3. – 8. travnja 2018.

    Gitara

    2. kategorija

    • Leon Mudri, 7/14 – srebrno priznanje

    2. kategorija

    • Marta Čuković, 7/20 – zlatno priznanje

    Siniša Pauška, prof.

  • Požega, 26. i 27. ožujka 2018.

    Bisernica 2. kategorija

    • Petar Majbaum 97 – I. nagrada

    Jedan od trojice s najvećim brojem bodova nastupio na završnici Grand Prix

    Želimir Matić, mag.mus.


    • Petar Kovačević 87,3 – II. nagrada

    Željka Štelcer, mag.mus.


    Korepetitorica: Lovorka Stančić, prof.

    • Luka Knežević, 1. osn. – 94, 67, 1. nagrada
    • Ema Herčeki, 1. osn – 90, 1. nagrada
    • Viktoria Mrkoci, 2. osn. – 90, 1. nagrada
    • Issa Dolenski, 3. osn. – 88, 67, 2. nagrada
    • Benedikt Vrlac, 4. osn. – 97 bodova, 1. nagrada
    • Emanuel Čukljaš, 3. srednje, T.O. – 90 bodova, 1. nagrada
    • Mia Abramović, 6. osn. – 89, 33, 2. nagrada
  • Zagreb, 17.-24. ožujka 2018.

    Violina III. kat.

    • Luka Baranašić 98,08 – I. nagrada

    Vanda Novoselec, prof.


    Klarinet

    II. kat.

    • Dorian Hrgić 97,50 – II. nagrada

    V. kat.

    • Ema Henc 96,56 – II. nagrada

    Mladen Novoselec, prof.


    Oboa III. kat.

    • Leonarda Krpan 96,98 – II. nagrada

    Nevenka Presečan Arvay, prof.


    Udaraljke V. kat.

    • Borna Brekalo 98,09 – I. nagrada
    • Luka Mihajlović 97,42 – II. nagrada

    Ivan Ježek, mag.mus.


    Saksofon IV. kat.

    • Sven Crnković 96,80 – II. nagrada

    Viktor Ključarić, prof.


    Eufonij I. kat.

    • Antonio Sabol 98,63 – I. nagrada

    Trombon

    I. kat.

    • Luka Bujan 96,13 – II. nagrada
    • Jakov Lulić 96 – II. nagrada

    II. kat.

    • Jakov Borota 97,63 – II. nagrada

    Zlatko Strčić, prof.


    Korepetitori:

    Mirela Mihajlović, prof., Lovorka Stančić, prof., Vedran Milić, prof.

  • 16.2. – 3.3.2018. Zagreb, Velika Gorica, Samobor, Jastrebarsko

    Udaraljke V. kat.

    • Luka Mihajlović 96,60 – I. nagrada
    • Borna Brekalo 93 – I. nagrada

    Ivan Ježek, mag.mus.


    Violončelo II. kat.

    • Dora Križovan 79,40 – III. nagrada

    Matej Škreblin, mag.mus.


    Flauta IV. Kat.

    • Marta Sočec 85,70 – II. nagrada

    Branko Jakopanec, prof.


    Klarinet

    II. kategorija

    • Dorian Hrgić 90,50 – I. nagrada

    III. kategorija

    • Andrija Novoselec 86,90 – II. nagrada
    • Roko Lovrić 86,50 – II. nagrada

    V. kategorija

    • Ema Henc 91,50 – I. nagrada
    • Ana Gujić 86,50 – II. nagrada
    • Karla Glazer 84,80 – II. nagrada

    Mladen Novoselec, prof.


    Saksofon IV. kat.

    • Sven Crnković 90 – I. nagrada

    Viktor Ključarić, prof.


    Oboa

    III. kategorija

    • Leonarda Krpan 91,20 – I. nagrada

    V. kategorija

    • Lela Remenarić 86,20 – II. nagrada

    Nevenka Presečan Arvay, prof.


    Violina III. kat.

    • Luka Baranašić 94,50 – I. nagrada

    Vanda Novoselec, prof.


    Truba II. kat.

    • Niko Fučijaš 88,20 – II. nagrada

    Mario Đerđ, prof.


    Trombon

    I. kategorija

    • Jakov Lulić 92,50 – I. nagrada
    • Luka Bujan 91,25 – I. nagrada

    II. kategorija

    • Jakov Borota 92,50 – I. nagrada

    IV. kategorija

    • Karlo Ranogajec 80,50 – II. nagrada

    Tuba II. kategorija

    • Dejan Radmilović 86,50 – II. nagrada

    Eufonij I. kat.

    • Antonio Sabol 93,50 – I. nagrada

    Zlatko Strčić, prof.


    Korepetitori: Lovorka Stančić, prof., Vedran Milić, prof., Mirela Mihajlović, prof.

  • Novi Marof, 16.-17.2.2018.

    IV. Disciplina – violina, gitara, tambure

    I. kategorija

    • Petar Kovačević, bisernica 91,33 – I. nagrada
      Željka Štelcer, mag.mus.

    II. Disciplina – truba, trombon, tuba

    I. kategorija

    • Luka Bujan, trombon 94,67 – I. nagrada
    • Luka Čordaš, trombon 88 – II. nagrada
    • Jakov Lulić, trombon 86 – II. nagrada
      Zlatko Strčić, prof. mentor

    II. kategorija

    • Antonio Sabol, eufonij 90,33 – I. nagrada
    • Jakov Borota, trombon 80,67 – II. nagrada
      Zlatko Strčić, prof. mentor

    Korepetitorice: Lovorka Stančić, prof., Ivana Šošić mag.mus.

  • Križevci, 3.-11.2.2018.

    Udaraljke V. kategorija – 2. etapa

    • Borna Brekalo 94,40 – I. nagrada
    • Luka Mihajlović 93,63 – I. nagrada
    • Teo Udović 93,40 – I. nagrada

    Ivan Ježek, mag.mus.


    Violina, III. kategorija

    • Luka Baranašić 93,50 – I. nagrada

    Vanda Novoselec, prof. savjetnik


    Solfeggio I. kategorija

    • Antonio Sabol 89,17 bodova, II. nagrada

    Lea Šoš, mag.mus.


    Klavir I. kategorija

    • Luka Knežević 75 bodova, III. nagrada

    Vedran Milić, prof.


    Klavir II. kategorija

    • Benedikt Vrlac 95,33 bodova, I. nagrada

    Ana Sremec, mag.mus.

    • Issa Dolenski 79,67 bodova, III. nagrada

    Ivana Šošić, mag.mus.


    Klavir III. kategorija

    • Mia Abramović 77,67 bodova, III. nagrada

    Ivana Šošić mag.mus.


    Klavir V. kategorija – 2. etapa

    • Hana Novoselec III. nagrada (bez bodovanja)

    Iris Sudar, mag.mus.

  • Uspješan nastup Folkloraša na gradskoj razini smotre LiDraNo 18: “Oktavijanov san” najbolja izvedba!

    Ovogodišnji gradski susret LiDraNo održao se 25. siječnja 2018. u Bjelovarskom kazalištu. U kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva (pojedinačni i skupni nastupi) najstupili su učenici bjelovarskih srednjih škola. Samo nekolicina njih prošla je na drugu razinu Smotre – županijski LiDraNo, među njima i učenici naše škole, članovi Folklorne skupine koji su izveli glazbeni igrokaz “Oktavijanov san”: Nikola Mamić, Meri Bengez, Bruno Laktaš, Patrik Petrović, Karlo Pleskalt, Emanuel Čukljaš, Milica Gvojić, Gabriela Špeh, Gabriela Šlegl i Ana Pranjić, uz voditeljicu mr. sc. Alidu Sokolović.

    “Oktavijanov san” završni je dio tetralogije “Zaspo Janko” (2015.) – “Nikle štikle” (2016.) – “O dudama i drugim nečistim silama” (2017.) – “Oktavijanov san” (2018.). Radnja je smještena u Glazbenu školu “Vratoslav Lisinski” u Bjelovaru gdje se priprema nova školska predstava za LiDraNo 18. Glavni likovi su Vratoslav Lisinski (Nikola Mamić), domar Oktavijan (Bruno Laktaš) i spremačica Mara (Meri Bengez). Od zanimljivosti izdvojimo i pojavljivanje likova iz ranijih igrokaza; tu su i Janko (Patrik Petrović), Soka (Karlo Pleskalt) te Malik Tintilinić (Emanuel Čukljaš).

    Čestitke mladim glumcima i njihovoj voditeljici!

    Marija Plentaj

  • Andrija Novoselec 1. kategorija 2. nagrada 

    Karla Glazer 2. kategorija 3. nagrada

    Čestitamo!

ČESTITAMO!