web analytics

Natjecanja 2014

  • BJELOVAR, 6. i 7.11.2014.

    DUO VIOLINA

    I. kategorija

    • Lorena Radičević
    • Luka Baranašić

    95,67 bodova 1. nagrada

    Nastavnik: Vanda Novoselec

     

    DUA

    II. kategorija

    • Lina Musić – violina
    • Luka Rasinec – glasovir

    96 bodova 1. nagrada

    Nastavnik: Vanda Novoselec

    • Luka Mihajlović – udaraljke
    • Borna Brekalo – udaraljke

    95,67 bodova 1. nagrada

    Nastavnik: Pavao Golubić

     

    KVARTETI

    II. kategorija

    • Jakov Jurković – saksofon
    • Bruno Bišćan – saksofon
    • Ozren Mendaš – saksofon
    • Ema Milenković – saksofon

    94 bodova 1. nagrada

    Nastavnik: Viktor Ključarić

     

    • Ema Henc – klarinet
    • Karla Glazer – klarinet
    • Laura Ljubić – klarinet
    • Ana Gujić – klarinet

    92,33 bodova 1. nagrada

    Nastavnik: Mladen Novoselec

     

    • Daniel Majbaum – truba
    • Lalita Tasić – rog
    • Hrvoje Kurtanjek – eufonij
    • Ivan Gužvinac – trombon

    90 bodova 1. nagrada

    Nastavnik: Zlatko Strčić

     

    Sastavi 6 – 9 članova

    II. kategorija

    • Fran Đerđ – truba
    • Daniel Majbaum – truba
    • Lalita Tasić – rog
    • Gabrijel Sabolović – rog
    • Inga Abramović – rog
    • Karlo Ranogajec – trombon
    • Hrvoje Kurtanjek – tuba
    • Ivan Gužvinac – trombon
    • Renato Srdić – trombon

    93,33 bodova 1. nagrada

    Nastavnik: Zlatko Strčić

  • Opatija, 3. – 6.12.2014.

    DUO VIOLINA

    I. kategorija

    • Lorena Radičević
    • Luka Baranašić

    96,42 bodova 2. nagrada Nastavnik: Vanda Novoselec

     

    DUO

    I. kategorija

    • Luka Mihajlović – udaraljke
    • Borna Brekalo – udaraljke

    95,82 bodova 2. nagrada Nastavnik: Pavao Golubić

    • Lina Musić – violina
    • Luka Rasinec – glasovir

    93,60 bodova 3. nagrada Nastavnik: Vanda Novoselec

     

    KVARTETI

    I. kategorija

    • Jakov Jurković – saksofon
    • Bruno Bišćan – saksofon
    • Ozren Mendaš – saksofon
    • Ema Milenković – saksofon

    97,42 bodova 2. nagrada Nastavnik: Viktor Ključarić

     

    • Ema Henc – klarinet
    • Karla Glazer – klarinet
    • Laura Ljubić – klarinet
    • Ana Gujić – klarinet

    96,20 bodova 2. nagrada Nastavnik: Mladen Novoselec

     

    • Daniel Majbaum – truba
    • Lalita Tasić – rog
    • Hrvoje Kurtanjek – eufonij
    • Ivan Gužvinac – trombon

    94,64 bodova 3. nagrada Nastavnik: Zlatko Strčić

     

    Sastavi 6 – 9 članova

    I. kategorija

    • Fran Đerđ – truba
    • Daniel Majbaum – truba
    • Lalita Tasić – rog
    • Gabrijel Sabolović – rog
    • Inga Abramović – rog
    • Karlo Ranogajec – trombon
    • Hrvoje Kurtanjek – tuba
    • Ivan Gužvinac – trombon
    • Renato Srdić – trombon

    97,94 bodova 2. nagrada Nastavnik: Zlatko Strčić

  • Zagreb 12. – 18.05.2014.

    C – kategorija

    • Hana Novoselec

    3. nagrada 73 boda

    Nastavnik: Iris Sudar, prof.

  • Paris – 11. do 19.04.2014.

    parisKLAVIR

    I. kategorija – Debutant

    • Mia Abramović II. nagrada

    Nastavnik: Slađana Buklijaš, prof.

    • Lovro Žagar III. nagrada

    Nastavnik: Slađana Buklijaš, prof.

  • ZBOROVI – PRIMOŠTEN – 28. 03. 2014.

    • Mješoviti troglasni zbor, IV. Kategorija I. nagrada 98,15 bodova

    Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.
    Klavirska pratnja: Iris Sudar, prof.

     

    FLAUTA – SAMOBOR – 5. 04. 2014.

    • Dora Jozić, I. kategorija II. nagrada 95,62 bodova

    Nastavnik: Branko Jakopanec, prof.

     

    KLARINET – SAMOBOR – 6. 04. 2014.

    • Andrija Novoselec, I. kategorija II. nagrada 97,45 bodova

    Nastavnik: Mladen Novoselec, prof.

     

    Udaraljke – Zagreb, 6.04.2014.

    • Borna Brekalo, I. kategorija II. nagrada 97,44 bodova
    • Luka Mihajlović, II. kategorija II. nagrada 96,44 bodova
    • Dominik Šabić, IV. kategorija II. nagrada 97,40 bodova

    Nastavnik: Pavao Golubić, prof.

     

    OBOA – SAMOBOR – 7. 04. 2014.

    • Klara Mendaš, I. kategorija II. nagrada 97,78 bodova
    • Monika Majstorović, IV. kategorija III. nagrada 94,65 bodova

    Nastavnik: Bernarda Bilušić, prof.

     

    TRUBA – SAMOBOR – 8. 04. 2014.

    • Mirta Studen, I. kategorija II. nagrada 95,40 bodova
    • Fran Đerđ, V. kategorija III. nagrada 90,25 bodova

    Nastavnik: Franjo Geček, prof.

     

    VIOLONČELO – VELIKA GORICA – 8. 04. 2014.

    • Emanuel Pavon, V. kategorija I. nagrada 99,30 bodova

    Nastavnik: Josipa Tikvicki, prof.

     

    ROG – SAMOBOR – 9. 04. 2014.

    • Lalita Tasić, IV. kategorija I. nagrada 98,55 bodova

    Nastavnik: Ivan Oškera, nast.

     

    EUFONIJ – SAMOBOR, 9.04.2014.

    • Josip Ćurić, I. kategorija II. nagrada 96,25 bodova
    • Karlo Ranogajec, I. kategorija I. nagrada 98,13 bodova
    • Renato Srdić, II. kategorija II. nagrada 96,25 bodova

    Nastavnik: Zlatko Strčić, prof.

     

    VIOLINA – VELIKA GORICA – 9. 04. 2014.

    • Vanda Dabac, V. kategorija I. nagrada 98,25 bodova

    Nastavnik: Vanda Novoselec, nast.

    Korepetitori: Vedran Milić, prof.; Maria Mikulić Štimac, mr.sc.; Danijel Kadić, prof.; Lovorka Stančić, prof.

  • Gitara

    • Ana Tukša, II. kategorija I. nagrada 97,60 bodova

    Nastavnik: Siniša Pauška, prof.

  • Eufonij

    • Karlo Ranogajec, I. kategorija I. nagrada 96,20 bodova

    Nastavnik: Zlatko Strčić, prof.

    • Josip Ćurić, I. kategorija I. nagrada 90 bodova

    Nastavnik: Zlatko Strčić, prof.

    • Renato Srdić, II. kategorija I. nagrada 93,60 bodova

    Nastavnik: Zlatko Strčić, prof.

     

    Trombon

    • Ivan Gužvinac, III. kategorija II. nagrada 88 bodova

    Nastavnik: Zlatko Strčić, prof.

    • Hrvoje Kurtanjek, IV. kategorija II. nagrada 87,60 bodova

    Nastavnik: Zlatko Strčić, prof.

     

    Rog

    • Lalita Tasić, IV. kategorija I. nagrada 93,60 bodova

    Nastavnik: Ivan Oškera, prof.

     

    Oboa

    • Klara Mendraš, I. kategorija I. nagrada 90,10 bodova

    Nastavnik: Bernarda Bilušić, prof.

    • Monika Majstorović, IV. kategorija I. nagrada 94,17 bodova

    Nastavnik: Bernarda Bilušić, prof.

     

    Truba

    • Marta Kolarić, II. kategorija II. nagrada 87,60 bodova

    Nastavnik: Mario Đerđ, prof.

    • Mirta Studen, I. kategorija I. nagrada 90,40 bodova

    Nastavnik: Franjo Geček, prof.

    • Daniel Majbaum, IV. kategorija II. nagrada 87 bodova

    Nastavnik: Franjo Geček, prof.

    • Fran Đerđ, V. kategorija I. nagrada 91,20 bodova

    Nastavnik: Franjo Geček, prof.

     

    Saksofon

    • Filip Sučić, II. kategorija III. nagrada 76,86 bodova

    Nastavnik: Viktor Ključarić, prof.

    • Sven Crnković, II. kategorija II. nagrada 82,34 boda

    Nastavnik: Viktor Ključarić, prof.

    • Jakov Jurković, III. kategorija II. nagrada 81,39 bodova

    Nastavnik: Viktor Ključarić, prof.

    • Ema Milenković, IV. kategorija II. nagrada 80,37 bodova

    Nastavnik: Viktor Ključarić, prof.

     

    Flauta

    • Dora Jozić, I. kategorija I. nagrada 90,92 boda

    Nastavnik: Branko Jakopanec, prof.

    • Marta Sočec, II. kategorija II. nagrada 87,42 bodova

    Nastavnik: Branko Jakopanec, prof.

     

    Klarinet

    • Andrija Novoselec, I. kategorija I. nagrada 90, 73 boda

    Nastavnik: Mladen Novoselec, prof.

    • Karla Glazer, III. kategorija II. nagrada 82,78 bodova

    Nastavnik: Mladen Novoselec, prof.

    • Luka Ćurić, III. kategorija priznanje 68,53 bodova

    Nastavnik: Zlatko Subotičanec, prof.

     

    Violina

    • Lara Srdojević, II. kategorija II. nagrada 84,20 bodova

    Nastavnik: Robert Boldižar, prof.

    • Laura Župčić, III. kategorija II. nagrada 86 bodova

    Nastavnik: Mario Vrbanc, prof.

    • Lina Musić, IV. kategorija II. nagrada 88,70 bodova

    Nastavnik: Vanda Novoselec, prof.

    • Vanda Dabac, V. kategorija I. nagrada 93,40 bodova

    Nastavnik: Vanda Novoselec, prof.

     

    Violončelo

    • Emanuel Pavon, V. kategorija I. nagrada 91,20 bodova

    Nastavnik: Josipa Tikvicki, prof.

     

    ZBOROVI

    IV. kategorija

    • Mješoviti troglasni zbor I. nagrada 94 boda

    Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.

     

    Udaraljke

    • Borna Brekalo, I. kategorija I. nagrada 93,80 bodova

    Nastavnik: Pavao Golubić, prof.

    • Luka Mihajlović, II. kategorija I. nagrada 91 bod

    Nastavnik: Pavao Golubić, prof.

    • Dominik Šabić, IV. kategorija I. nagrada 97,20 bodova

    Nastavnik: Pavao Golubić, prof.

  • LITERARNI RADOVI
    Besmrtnoj ljubavi
    Dominik Šabić, 2. razred
    Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar
    Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc

    RADOVI PREDLOŽENI ZA DRŽAVNU SMOTRU
    SAMOSTALNI NOVINARSKI RAD
    1. Dominik Šabić, 2. razred: Povratak kralja: Jevgenij Kissin ponovno oduševio zagrebačku publiku
    Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar
    Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc

    ŠKOLSKI LIST
    1. TRYTHONUS – DIABOLUS IN MUSICA 21, školski list Glazbene škole Vatroslava Lisinskog Bjelovar Voditeljica: Alida Sokolović, mr.sc
    Urednik: Dominik Šabić, 2. Razred

ČESTITAMO UČENICIMA I NASTAVNICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA