web analytics

Natjecanja 2012

  • Opatija, 5. – 8. prosinca 2012.

    Klarinet

    • KARLA GLAZER
    • EMA HENC
    • ANA GUJIĆ
    • LAURA LJUBIĆ

    3. nagrada (93,10 bodova)

    Pedagog: Mladen Novoselec, prof.

  • Varaždin, 17.05.2012.

    Zborovi

    • DJEČJI ZBOR VIŠEG UZRASTA Srebrna plaketa (88,60 bodova)

    Dirigentica: Lea Šoš, prof.

  • Daruvar, 18.05.2012.

    Harmonika

    • MARTIN HODALIĆ 3. nagrada (78 bodova)

    Pedagog: Vesna Šoš, nast.

    • MIRAN HUZJAK 3. nagrada (77,60 bodova)

    Pedagog: Vesna Šoš, nast.

  • Primošten, 23.03.2012.

    Zbor, 4. kategorija

    • MJEŠOVITI TROGLASNI ZBOR 2. nagrada 96,56 bodova

    Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Rog

    • LALITA TASIĆ 2. nagrada 97,15 bodova

    Pedagog: Ivan Oškera, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Violina

    • VANDA DABAC 2. nagrada 97,10 bodova

    Pedagog: Vanda Novoselec, prof.
    Korepetitor: Jelena Car, prof.

     

    Udaraljke

    • LUKA MIHAJLOVIĆ 2. nagrada 96,33 boda

    Pedagog: Tihomir Vondra
    Korepetitor: Vedran Milić, prof.

    • DOMINIK ŠABIĆ 1 nagrada 98,43 bodova

    Pedagog: Tihomir Vondra
    Korepetitor: Vedran Milić, prof.

  • Omiš 11. – 14. 04. 2012.

    Gitara, 2. kategorija

    • ANA TUKŠA 1. nagrada

    Pedagog: Darko Žalac, prof.

    Gitara, 3. kategorija

    • EUGEN PRANJIĆ 2. nagrada

    Pedagog: Darko Žalac, prof.

  • Garešnica

    Prosudbeno povjerenstvo za literarno-novinarsko stvaralaštvo u Srednjoj školi „August Šenoa“ Garešnica, pridržavajući se kriterijskih odrednica, uskladili su mišljenja i jednoglasno odlučili na državnu razinu predložiti rad:

    1. Moje ime je Glazba, učenica III. razreda Monika Piragić, voditeljica Alida Sokolović, Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar

    Na Županijsku smotru pristigao je jedan školski list: „Trythonus – diabolus in musica“, Glazbene škole Vatroslava Lisinskog Bjelovar.

    Prosudbeno povjerenstvo za ocjenu školskog lista i videorada je jednoglasno zaključilo predložiti list na državnu razinu. Visoki standard lista nije slučajan, već je rezultat marljivog i višegodišnjeg rada učenika i voditelja. Istaknuta je njegova inovativnost.

    Uredništvo časopisa: Željka Štelcer, Zlatka Subotičanec, Monika Piragić, Marija Frančić, Kristian Došen;
    sve ilustracije: Zlatka Subotičanec
    voditeljica – mentorica: mr. sc. Alida Sokolović

  • Zagreb, Križevci, Velika Gorica, Samobor

    Udaraljke, 1. kategorija

    • LUKA MIHAJLOVIĆ 1. nagrada, 93 boda

    Pedagog: Tihomir Vondra
    Korepetitor: Vedran Milić, prof.

     

    Udaraljke, 2. kategorija

    • DOMINIK ŠABIĆ 1 nagrada 96,80 bodova

    Pedagog: Tihomir Vondra
    Korepetitor: Vedran Milić, prof.

     

    Harmonika, 4. kategorija

    • MIRAN HUZJAK 3 nagrada 78,80 bodova

    Pedagog: Vesna Šoš

     

    Violončelo, 4. kategorija

    • EMANUEL PAVON 2 nagrada 89,40 bodova

    Pedagog: Đurđa Knitl Sušanj, prof.
    Korepetitor: Iris Sudar, prof.

     

    Flauta, 1. kategorija

    • MIRTA BADANJEK 2 nagrada 82,25 bodova

    Pedagog: Branko Jakopanec, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

    • MARTA SOČEC 3 nagrada 70,75 bodova

    Pedagog: Branko Jakopanec, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Flauta, 2. kategorija

    • DORA LJUBIČIĆ 2 nagrada 82,50 bodova

    Pedagog: Branko Jakopanec, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

    • LUNA FOFONJKA 2 nagrada 80,75 bodova

    Pedagog: Branko Jakopanec, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

    • MAGDALENA RAJIĆ 3 nagrada 70,25 bodova

    Pedagog: Gordana Došen, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Flauta, 4. kategorija

    • LARA TOMAŠKO Priznanje 66,50 bodova

    Pedagog: Gordana Došen, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Violina, 4. kategorija

    • VANDA DABAC 1. nagrada 91,80 bodova

    Pedagog: Vanda Novoselec, prof.
    Korepetitor: Jelena Car, prof.

     

    Klarinet, 2. kategorija

    • EMA HENC 2. nagrada 88,25 bodova Pedagog:

    Mladen Novoselec, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

    • KARLA GLAZER 2. nagrada 83,75 bodova

    Pedagog: Mladen Novoselec, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Saksofon, 1. kategorija

    • SVEN CRNKOVIĆ 2. nagrada 81,40 bodova

    Pedagog: Viktor Ključarić, prof.
    Korepetitor: Vedran Milić, prof.

     

    Saksofon, 2. kategorija

    • JAKOV JURKOVIĆ 3. nagrada 72,80 bodova

    Pedagog: Viktor Ključarić, prof.
    Korepetitor: Vedran Milić, prof.

     

    Saksofon, 3. kategorija

    • EMA MILENKOVIĆ 3. nagrada 79,60 bodova

    Pedagog: Viktor Ključarić, prof.
    Korepetitor: Vedran Milić, prof.

     

    Zbor, 1. kategorija

    • DJEČJI JEDNOGLASNI ZBOR 2. nagrada 87,33 bodova

    Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.

     

    Zbor, 2. kategorija

    • DJEČJI VIŠEGLASNI ZBOR 2. nagrada 85,67 bodova

    Dirigent: Lea Šoš, prof.

     

    Zbor, 4. kategorija

    • MJEŠOVITI TROGLASNI ZBOR 1. nagrada 93,33 bodova

    Dirigent: Ivan Mihajlović, prof.

     

    Oboa, 3. kategorija

    • MONIKA MAJSTOROVIĆ 3. nagrada 70,40 bodova

    Pedagog: Bernarda Bilušić, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Eufonij, 2. kategorija

    • HRVOJE KURTANJEK 2. nagrada 83 boda

    Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Trombon, 1. kategorija

    • RENATO SRDIĆ 3. nagrada 76,50 bodova

    Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

    • KARLO RANOGAJEC 3. nagrada 75,25 bodova

    Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Trombon, 4. kategorija

    • MARIO PUZOVIĆ 3. nagrada 75,50 bodova

    Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Tuba, 4. kategorija

    • MATEJ JAMBREKOVIĆ 2. nagrada 80,50 bodova

    Pedagog: Zlatko Strčić, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Truba, 1. kategorija

    • MARTA KOLARIĆ 2. nagrada 87 bodova

    Pedagog: Mario Đerđ, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Truba, 2. kategorija

    • PETAR ZGONJANIN 2. nagrada 86,60 bodova

    Pedagog: Mario Đerđ, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

    • DANIEL MAJBAUM 3. nagrada 76,20 bodova

    Pedagog: Franjo Geček, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Truba, 3. kategorija

    • FRAN ĐERĐ 2. nagrada 86,20 bodova

    Pedagog: Franjo Geček, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Truba, 4. kategorija

    • HRVOJE HORVAT 2. nagrada 87,40 bodova

    Pedagog: Mario Đerđ, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

    • FILIP ĐERĐ 3. nagrada 75,60 bodova

    Pedagog: Franjo Geček, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

     

    Rog, 2. kategorija

    • LALITA TASIĆ 1. nagrada 94,80 bodova

    Pedagog: Ivan Oškera, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

    • GABRIJEL SABOLOVIĆ 3. nagrada 78,40 bodova

    Pedagog: Ivan Oškera, prof.
    Korepetitor: Mirela Mihajlović, prof.

ČESTITAMO UČENICIMA I NASTAVNICIMA NA POSTIGNUTIM REZULTATIMA