Rezultati audicije za upis u 1. razred

Rezultati audicije za upis u 1. razred

Klavir

  1. Đurin Valentina
  2. Hrgić Lukas
  3. Kovačević Rebeka
  4. Kovačić Tia
  5. Mrkoci Viktoria
  6. Polančec Maša
  7. Silva Lena
  8. Starčević Magdalena
  9. Stefanović Petra
  10. Tolnaj Iva
  11. Tomašić Lea
  12. Vučko Ana Marija

Tambura

  1. Cesarec Ivan
  2. Đurak Ivan
  3. Pranjić Kristijan
  4. Oremuš Lara
  5. Tkalčec Richard
  6. Toth Angelo
  7. Vukelić Ivan

Udaraljke

  1. Juren Matija
  2. Matuš Oskar
  3. Ravenšćak Domagoj
  4. Vegh Maksimilijan

Klarinet

  1. Đopar Sofija
  2. Matoničkin Luka
  3. Oslovar Paula
  4. Štokić Nina

Rog

  1. Adamović Žarko
  2. Đerđaj Anita
  3. Grgić Patricia
  4. Hampovčan Valerija
  5. Kisela Lorena
  6. Romek Pašalić Vinka
  7. Sambolek Teo

Violina

  1. Bošnjak Jana
  2. Fleković Dorotea
  3. Janžek Glorija
  4. Kovačević Dea
  5. Kožić Miša
  6. Pintarić Sara
  7. Utješinović Marija

Viola

  1. Belošević Lamia
  2. Čizmić Mia
  3. Hubak Luka
  4. Starčević Silvija 

Harmonika

  1. Andričević Kristijan
  2. Branković Nikola
  3. Đurđević Dorian
  4. Flanjak Patrik
  5. Kliček Ivan
  6. Vončina Mateo
  7. Vučinović Petar
  8. Vukojić Ivan
  9. Žeđa Lamia

Oboa

  1. Fištrović Maria
  2. Konjević Rea
  3. Koprivnjak Dora
  4. Pogledić Jana

Saksofon

  1. Bajić Borna
  2. Dianić Dorian
  3. Kuharski Erik
  4. Rajković Marta

Violončelo

  1. Miličević Irma
  2. Požgaj Nina
  3. Šepak Alan
  4. Škojo Anika
  5. Štulina Magdalena 

Gitara

  1. Bertić Lana
  2. Derifaj Iva
  3. Hodalić Ivan
  4. Juratović Helena
  5. Knežević Matja
  6. Mađer Lovro
  7. Vujčić Nina
  8. Taritaš Luka

Flauta

  1. Budinjaš Magdalena
  2. Caktaš Eva
  3. Kiršek Gabrijela
  4. Kovačević Barbara
  5. Lojen Peranić Ramona
  6. Stanjek Ivan
  7. Tejić Tea

Truba

  1. Dukši Valentina
  2. Ileković Filip
  3. Mudri Leon
  4. Pandurić Sara
  5. Šamec Tin
  6. Tulić Antea
  7. Vinceković Stela

Trombon

  1. Bujan Luka
  2. Ded Lora
  3. Čordaš Luka
  4. Lulić Jakov
  5. Petrinac Noa
  6. Tkalčević Ganesh
  7. Vinceković Filip

Početnički solfeggio

  1. Bajsić Danijel
  2. Bašić Luka
  3. Blažinić Ivana
  4. Bogadi Filip
  5. Borota Vid
  6. Boščić Tia
  7. Dolenski Neo
  8. Đurin Karolina
  9. Eri Petra
  10. Golić Roko
  11. Halgaš Nika
  12. Havran Pavel
  1. Herčeki Ema
  2. Horvat Anamarija
  3. Ileković Sara
  4. Janković Matej
  5. Juren Matija
  6. Kasunić Lovro
  7. Klinac Irina
  8. Loncman Eva
  9. Malčić Izabela Vida
  10. Maljčec Karlo
  11. Martinović Čop Mata
  12. Pokas Lana
  1. Počuča Pernić Vanja
  2. Prka Maja
  3. Radošević Vedran
  4. Ravenščak Lana
  5. Romek Ria
  6. Šurić Lukas
  7. Tišljarić Dora
  8. Turčić Ivan Rafael
  9. Vranar Ana
  10. Vukelić Eva
  11. Zobec Nika
  12. Žarec Ivor
  13. Žeđa Patrik
 

 

Osnovna glazbena škola ČAZMA

Upis i dogovor u Čazmi, 5.9.2016. u 12,00 sati

KLAVIR

  1. Bajser Helena
  2. Dianić Nika
  3. Draguljić Ana
  4. Milčić Matija
  5. Pirak Stela
  6. Salaj Korina

Banić Lana
Gusić Tanja
Dulan Bruno
Perčec Sara

TAMBURA

  1. Galović Josip
  2. Ivkanec David
  3. Kovačević Petar
  4. Kraševac Renato
  5. Nikolić Matko
  6. Popilovski Vito
  7. Posavec Matej

Piršljin Dario
Volarić Dea

Učenik koji se ne upiše (označeni do crte) gubi pravo upisa te se može upisati prvi slijedeći.